Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(MATS)
51
Završeno
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 04:30
Daniel Karlsson FC Phoenix IF
Men / -82,3 kg (Middle) / Adult / White
(MATS)
35
Završeno
Ricky Bäcklund
CSA.dk
Pobeda po poenima - 05:00
Robert Nilsson FC Phoenix IF
Boys / -60 kg / Yellow & Orange
(MATS)
54
Završeno
William Mørck
Arte Suave DK
Ahmed Hussain Föreningen Frontier MMA Akademi Pobeda po poenima - 04:00
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult / Blue
(MATS)
43
Završeno
Arash Wakili
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 02:36
Jan Karlsson Lund Grappling Academy
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(MATS)
38
Završeno
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:16
Leonard Jonsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(MATS)
52
Završeno
Jesper Rosenberg
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 03:56
Inayatullah Omid Hakimy Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(MATS)
39
Završeno
Adam Friberg
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobedio Završnicom - 02:36
Christian Artback Apex Kalmar Idrottsförening
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult / Blue
(MATS)
44
Završeno
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 01:46
Jan Karlsson Lund Grappling Academy
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(MATS)
40
Završeno
Samuel Wytorp
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Pobedio Završnicom - 04:54
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb
Men / -76 kg (Light) / Master 2 (36+) / White
(MATS)
47
Završeno
Johan Eklund
Conde IF
Pobeda po poenima - 05:00
Jan Westberg Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(MATS)
53
Završeno
Mattias Lindblad
Kaisho Kampsportklubb
Pobeda po poenima - 05:00
Richardo Svensson Team Carvalho Paterson
Men / Master 2 (36+) & Master 3 (41+)Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
42
Završeno
Jonas Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Jan Olsen CSA.dk
Men / Master 3 (41+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
45
Završeno
Mikael Kaxe
Borås Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 03:38
Joakim Joheman Conde IF
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult / Blue
(MATS)
45
Završeno
Srdjan Sekulic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Arash Wakili FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 06:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(MATS)
41
Završeno
Adam Friberg
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 06:00
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Master 3 (41+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
46
Završeno
Mikael Kaxe
Borås Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 01:31
Joakim Joheman Conde IF
Men / -76 kg (Light) / Master 2 (36+) / White
(MATS)
48
Završeno
Jakob Zevgren
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 00:57
Jan Westberg Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Master 2 (36+) & Master 3 (41+)Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
43
Završeno
Fredrik Unkuri
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 03:03
Jan Olsen CSA.dk
Men / -76 kg (Light) / Master 2 (36+) / White
(MATS)
49
Završeno
Johan Eklund
Conde IF
Jakob Zevgren FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 03:54
Men / Master 2 (36+) & Master 3 (41+)Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
44
Završeno
Jonas Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Fredrik Unkuri Fightzone Malmö Pobeda po poenima - 05:00
Absolute Women / White
(MATS)
52
Završeno
Josefine Modig
Apex Kalmar Idrottsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Marta Barbu Karlskrona BJJ
Absolute Women / White
(MATS)
53
Završeno
Elin Hellgren
Lund Grappling Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Stephanie Regnér FC Phoenix IF
Absolute Men / Brown
(MATS)
48
Završeno
Rasmus Karlsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF Pobedio Završnicom - 03:09
Absolute Men / Purple
(MATS)
50
Završeno
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 04:53
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Absolute Women / White
(MATS)
54
Završeno
Marta Barbu
Karlskrona BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Stephanie Regnér FC Phoenix IF
Absolute Men / Brown
(MATS)
49
Završeno
Aron Daði Bjarnason
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 02:14
Rasmus Karlsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Absolute Men / Purple
(MATS)
Absolute Women / White
(MATS)
55
Završeno
Josefine Modig
Apex Kalmar Idrottsförening
Pobedio Završnicom - 02:01
Elin Hellgren Lund Grappling Academy
Absolute Men / Brown
(MATS)
50
Završeno
Arvid Axelsson
Kingpin Grappling Academy IF
Pobedio Završnicom - 03:43
Aron Daði Bjarnason Lund Grappling Academy
Absolute Men / Purple
(MATS)
52
Završeno
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Pobedio Odlukom - 07:00
Oliver Ström
Absolute Women / Blue
(MATS)
Završeno
Johanne Marcher
Fightsport Køge
Pobeda bez borbe - 00:17
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Absolute Women / Blue
(MATS)
55
Završeno
Trine Rasmussen
Big Rock Academy
Tilda Ek Växjö Titans Kampsportsförening Pobeda po poenima - 00:08