Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Završeno
Alexander J. Andheden
Fenix Budo & Kampsportsförening
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Pobeda bez borbe
Juvenile boys / Juvenile boys White Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A1
Završeno
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 02:54
Unknown User Ystad sportklubb Bjj
Juvenile boys / Juvenile boys White Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A2
Završeno
Unknown User
Fenix Budo & Kampsportsförening
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Pobeda po poenima
Men / Adult / Black Brown Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B1
Završeno
Anders Ödahl
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobedio Završnicom
Zvonimir Kralj GBG MAC IF
Men / Adult / Black Brown Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B2
Završeno
Arvid Axelsson
Kingpin Grappling Academy IF
Mikael Marffy Viva Zapata Martial Arts IF Pobeda po poenima - 10:00
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C1
Završeno
Patric Skog
Lund Grappling Academy
Ivan Sundell Art Of Roll IF Pobedio Završnicom - 06:03
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C3
Završeno
Daniel Eklund
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 08:00
Mervan Sert Kaisho Kampsportklubb
Juvenile boys / White Blue / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A4
Završeno
Denniz Sali
Föreningen Frontier MMA Akademi
Elvis Nikic Kuduzovic Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / Black Brown Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B3
Završeno
Samuel Kvarzell
Prana Jiu Jitsu klubb
Tony Jonsson Valhalla Jiu Jitsu IF Pobeda po poenima - 08:00
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C2
Završeno
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Pobeda po poenima - 08:00
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening
Juvenile boys / Juvenile boys White Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A3
Završeno
Unknown User
Ystad sportklubb Bjj
Pobedio Završnicom - 05:00
Unknown User Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Adult / Black Brown Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B4
Završeno
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Drago Boras Lund Grappling Academy Pobedio Završnicom - 03:50
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C4
Završeno
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Erik Friberg Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 08:00
Juvenile boys / White Blue / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A5
Završeno
Mahfoz Ataei
Fightzone Malmö
Unknown User Kaisho Kampsportklubb Pobedio Završnicom - 05:00
Men / Adult / Black Brown Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
Završeno
Zvonimir Kralj
GBG MAC IF
Pobeda bez borbe - 02:00
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C5
Završeno
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Daniel Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF Pobedio Završnicom - 01:30
Men / Adult / Black Brown Purple / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
A6
Završeno
Andreas Olsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Niksa Zinga Valhalla Jiu Jitsu IF Pobedio Završnicom - 07:56
Men / Adult / Black Brown Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B5
Završeno
Tony Jonsson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 08:00
Alexander Musi Wennergren Lund Grappling Academy
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C6
Završeno
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 06:28
Alexander Baffoun Art Of Roll IF
Juvenile boys / White Blue / -64 kg (Feather)
(Lördag)
Završeno
Denniz Sali
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pobeda bez borbe
Mahfoz Ataei Fightzone Malmö
Men / Adult / Black Brown Purple / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
A7
Završeno
Max Hederström
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 08:00
Rasmus Ek Lidköpings BudoKlubb
Men / Adult / Black Brown Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B6
Završeno
Drago Boras
Lund Grappling Academy
Simon Immerstrand Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 01:20
Men / Adult / Black Brown Purple / -76 kg (Light)
(Lördag)
B8
Završeno
Robin Gidlöv
Valhalla Jiu Jitsu IF
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening Pobeda po poenima - 08:00
Men / Adult / Brown Purple / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C7
Završeno
Martin Gårdrup
Föreningen Frontier MMA Akademi
Alexander Persson Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 05:38
Men / Adult / Black Brown Purple / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A9
Završeno
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Behar Abdulah Fightzone Malmö Pobedio Završnicom - 07:00
Men / Adult / Black Brown Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B7
Završeno
Alexander Musi Wennergren
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 02:21
Drago Boras Lund Grappling Academy
Men / Adult / Brown Purple / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C8
Završeno
Mikael Derakhti
Lund Grappling Academy
Afif Derbas Malmö Mixed Martial Arts IF Pobedio Završnicom - 01:46
Men / Adult / Black Brown Purple / -76 kg (Light)
(Lördag)
B9
Završeno
Karim Nsairia
Conde IF
Jivar Shirwan Fightzone Malmö Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 05:43
Men / Adult / Black Brown Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C9
Završeno
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Pobedio Završnicom - 03:38
Men / Adult / Black Brown Purple / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A10
Završeno
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobedio Završnicom - 04:32
Dildar Aslan Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / Brown Purple / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C10
Završeno
Joel Moya
Conde IF
Hakim Mazari Frontline Academy Örebro Pobedio Završnicom - 01:53
Men / Adult / Black Brown Purple / -76 kg (Light)
(Lördag)
B10
Završeno
Martin Hedenbergh
Conde IF
Fernando Romo Pozo Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 08:00