Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-40
Završeno
Enedin Pletilic
Pobeda po poenima - 04:00
Eliza Izmaku Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Söndag)
B-46
Završeno
Pim Hulthen
Conde IF
Pobeda po poenima - 04:00
Noah Linder Söders Fight Gym
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Završeno
Eros Orphanos
Fightzone Malmö
Amadeus Svensson Conde IF Pobeda bez borbe
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-53
Završeno
Sofia Brockdorff
Bjj3000
Pobedio Završnicom - 01:58
Natalie Mogman Art of Roll IF
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-54
Završeno
Laiha Mirza
Art of Roll IF
Sofia Ivanovska Art of Roll IF Pobedio Završnicom - 00:20
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-54
Završeno
Neo Andreasson
Fightzone Malmö
Amadeus Svensson Conde IF Pobedio Završnicom - 00:30
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-47
Završeno
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-57
Završeno
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 00:35
Adam Kuno Hansen SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-43
Završeno
Eliza Izmaku
Föreningen Redline
Loke Pilgren Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:47
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Söndag)
C-43
Završeno
Benjamin Sandkvist
Fightzone Malmö
Kalle Bunch Onø SIAM BJJ / Halavanca Pobedio Završnicom - 00:46
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-55
Završeno
Ammar Awni
Föreningen Redline
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
A-58
Završeno
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 00:28
Magnus Eli Joensen SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-46
Završeno
Bo Hybrant
Art of Roll IF
Enedin Pletilic Pobedio Završnicom - 01:38
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Söndag)
C-44
Završeno
Nicolas Vikner
Kaisho Kampsportklubb
Pobeda po poenima - 04:00
Herman Axelsson Halmstad kampsportsförening
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-42
Završeno
Jakob Rostami
Föreningen Redline
Pobeda po poenima - 04:00
Eliza Izmaku Föreningen Redline
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Završeno
Eros Orphanos
Fightzone Malmö
Neo Andreasson Fightzone Malmö Pobeda bez borbe
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-44
Završeno
Neo Latrache
SIAM BJJ / Halavanca
Lucas Rasmussen Lund Grappling Academy Pobedio Završnicom - 04:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-56
Završeno
Amadeus Svensson
Conde IF
Pobedio Završnicom - 01:21
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-48
Završeno
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Ishak Mikail Adem SIAM BJJ / Halavanca Pobedio Završnicom - 00:59
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
C-46
Završeno
Davey Dalvang
SIAM BJJ / Halavanca
Yasin Abu Elhuda SIAM BJJ / Halavanca Pobedio Završnicom - 01:15
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Završeno
Ammar Awni
Föreningen Redline
Pobeda bez borbe
Eros Orphanos Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Söndag)
A-64
Završeno
Caspian Ericson
Lund Grappling Academy
Adam Gad El Haq Limitless Malmö Pobedio Završnicom - 01:51
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-49
Završeno
Ruben Herstedt
Fightzone Malmö
Brian Flores MMA Center IF Pobedio Završnicom - 00:59
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-50
Završeno
Edward Eriksson
Växjö Titans Kampsportsförening
Frans Falk Lund Grappling Academy Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
C-52
Završeno
Tor Leidehall
Borås Grappling Academy
Teo Oldhammer Fightzone Malmö Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
E-58
Završeno
Carl Köhler Wensien
SIAM BJJ / Halavanca
Magnus Vielsøe-Nielsen YIK.DK / Brotherhood Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-52
Završeno
Khaled Abdullah
Art of Roll IF
Hassan Khayzarane Art of Roll IF Pobedio Završnicom - 00:27
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
A-61
Završeno
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 00:50
Alessio Cannone Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-50
Završeno
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Brian Flores MMA Center IF Pobedio Završnicom - 01:39
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Söndag)
A-65
Završeno
Zain Alobaidi
Föreningen Redline
Pobedio Završnicom - 03:48
Nimer Abumaraq Limitless Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-51
Završeno
Ishak Mikail Adem
SIAM BJJ / Halavanca
Pobedio Završnicom
Ruben Herstedt Fightzone Malmö
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-45
Završeno
Loke Pilgren
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:50
Jakob Rostami Föreningen Redline