Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-40
Gotowy
Enedin Pletilic
Wygrana na punkty - 04:00
Eliza Izmaku Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Söndag)
B-46
Gotowy
Pim Hulthen
Conde IF
Wygrana na punkty - 04:00
Noah Linder Söders Fight Gym
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Gotowy
Eros Orphanos
Fightzone Malmö
Amadeus Svensson Conde IF Wygrana walkowerem
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-53
Gotowy
Sofia Brockdorff
Bjj3000
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Natalie Mogman Art of Roll IF
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-54
Gotowy
Laiha Mirza
Art of Roll IF
Sofia Ivanovska Art of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-54
Gotowy
Neo Andreasson
Fightzone Malmö
Amadeus Svensson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-47
Gotowy
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
A-57
Gotowy
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Adam Kuno Hansen SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-43
Gotowy
Eliza Izmaku
Föreningen Redline
Loke Pilgren Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Söndag)
C-43
Gotowy
Benjamin Sandkvist
Fightzone Malmö
Kalle Bunch Onø SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-55
Gotowy
Ammar Awni
Föreningen Redline
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
A-58
Gotowy
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Magnus Eli Joensen SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-46
Gotowy
Bo Hybrant
Art of Roll IF
Enedin Pletilic Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Söndag)
C-44
Gotowy
Nicolas Vikner
Kaisho Kampsportklubb
Wygrana na punkty - 04:00
Herman Axelsson Halmstad kampsportsförening
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-42
Gotowy
Jakob Rostami
Föreningen Redline
Wygrana na punkty - 04:00
Eliza Izmaku Föreningen Redline
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Gotowy
Eros Orphanos
Fightzone Malmö
Neo Andreasson Fightzone Malmö Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-44
Gotowy
Neo Latrache
SIAM BJJ / Halavanca
Lucas Rasmussen Lund Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
E-56
Gotowy
Amadeus Svensson
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-48
Gotowy
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Ishak Mikail Adem SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
C-46
Gotowy
Davey Dalvang
SIAM BJJ / Halavanca
Yasin Abu Elhuda SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
Gotowy
Ammar Awni
Föreningen Redline
Wygrana walkowerem
Eros Orphanos Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Söndag)
A-64
Gotowy
Caspian Ericson
Lund Grappling Academy
Adam Gad El Haq Limitless Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-49
Gotowy
Ruben Herstedt
Fightzone Malmö
Brian Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-50
Gotowy
Edward Eriksson
Växjö Titans Kampsportsförening
Frans Falk Lund Grappling Academy Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
C-52
Gotowy
Tor Leidehall
Borås Grappling Academy
Teo Oldhammer Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
E-58
Gotowy
Carl Köhler Wensien
SIAM BJJ / Halavanca
Magnus Vielsøe-Nielsen YIK.DK / Brotherhood Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-52
Gotowy
Khaled Abdullah
Art of Roll IF
Hassan Khayzarane Art of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
A-61
Gotowy
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Alessio Cannone Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-50
Gotowy
Salah Haiba
SIAM BJJ / Halavanca
Brian Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Söndag)
A-65
Gotowy
Zain Alobaidi
Föreningen Redline
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Nimer Abumaraq Limitless Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-51
Gotowy
Ishak Mikail Adem
SIAM BJJ / Halavanca
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ruben Herstedt Fightzone Malmö
Boys Gi / White, Grey & Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
F-45
Gotowy
Loke Pilgren
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Jakob Rostami Föreningen Redline