Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C30
Окончено
Tomasz Konicki
Valhalla Jiu Jitsu IF
Ola Jacobsson Team Carvalho Halmstad won-by.W
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C31
Окончено
Milton Engren
Kaisho Kampsportklubb
won-by.W - 05:00
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B38
Окончено
Denis Kralj
Valhalla Jiu Jitsu IF
won-by.W - 02:55
Alexander Lindahl Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D28
Окончено
Sebastian Arancibia
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
won-by.W - 00:43
Isaac Lopez Higuera Lund Grappling Academy
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Söndag)
B40
Окончено
Tilda Ek
Svedala Kampsportsförening
won-by.W - 06:00
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
D29
Окончено
Ismail Abdi
Art Of Roll IF
Idriz Musliu Team Carvalho Halmstad won-by.W
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C32
Окончено
Ronny Koliniatis
Valhalla Jiu Jitsu IF
Unknown User Fightzone Malmö won-by.W - 05:00
Men / Adult / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Söndag)
B43
Окончено
Christopher Linnér
GBG MAC IF
won-by.W - 07:00
Carl Bergman Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C33
Окончено
Oliver Ström
Lund Grappling Academy
Jivar Sherwan Shareef Shareef Fightzone Malmö won-by.W - 05:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C34
Окончено
George Jansizian
Jönköping Grappling Academy
Emilio Suarez Ardiles Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening won-by.W - 01:44
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
B44
Окончено
Emil Nilsson
Team Carvalho Halmstad
Andreas Falk Kingpin Grappling Academy IF won-by.W - 01:53
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
D30
Окончено
Gezim Gashi
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Mindaugas Kuciauskas Arte Suave DK won-by.W - 01:47
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Söndag)
B41
Окончено
Frida Vastamäki
Team Carvalho Halmstad
won-by.W - 06:00
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D31
Окончено
Ricki Valloyas
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
David Gustafsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi won-by.W - 06:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C35
Окончено
Ola Jacobsson
Team Carvalho Halmstad
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening won-by.W - 03:37
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A33
Окончено
Talla Molki
FC Phoenix IF
won-by.W
Nasim Kabirzadeh Valhalla Jiu Jitsu IF
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A37
Окончено
Nasim Kabirzadeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Nigar Setihesh GBG MAC IF won-by.W
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Söndag)
B42
Окончено
Dessie S-Andersson
Växjö Titans Kampsportsförening
won-by.W - 05:35
Tilda Ek Svedala Kampsportsförening
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D32
Окончено
Sebastian Arancibia
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Safeer Samawi won-by.W
Men / Master 3 (41+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A44
Окончено
Alex Sandro Martins De Oliveira
Malmö Muay Thai IF
won-by.W - 05:00
Anders Karlsson Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C36
Окончено
David Schneider
GBG MAC IF
Sebastian Nilsen Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening won-by.W
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
B45
Окончено
MORTEN GULLAKSEN
Arte Suave DK
won-by.W - 07:00
Viktor Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A36
Окончено
Zoltan Toth
Kaisho Kampsportklubb
Domingos Mestre GBG MAC IF won-by.W - 07:00
Absolute Men / White
(Söndag)
D33
Окончено
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Kevin Munje Växjö Titans Kampsportsförening won-by.W - 01:40
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C37
Окончено
Jivar Sherwan Shareef Shareef
Fightzone Malmö
Emilio Suarez Ardiles Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening won-by.W - 05:00
Men / Adult / Purple / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B48
Окончено
Adam Hag Yahya
FC Phoenix IF
Samuel Johansson Kingpin Grappling Academy IF won-by.W - 02:33
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A38
Окончено
Talla Molki
FC Phoenix IF
Emelie Barwe Callas won-by.W - 05:00
Absolute Men / White
(Söndag)
D34
Окончено
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
won-by.W
Ali Elachkar Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A39
Окончено
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
won-by.W - 06:00
Victor Knuts Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Men / White
(Söndag)
D35
Окончено
Felix Samuelsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Abdullahi Abdi won-by.W - 04:01
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
C38
Окончено
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Sebastian Nilsen Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening won-by.W - -1:-22
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A41
Окончено
Ludvig Brunner
Lund Grappling Academy
won-by.W
Christofer Alvenby Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening