Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A52
Gotowy
Melania Shamoun
Kingpin Grappling Academy IF
Selma Eliasson Ultimate Gym Idrottsförening. Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A53
Gotowy
Celiné Flores
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Nova Hegårdh MMA Center IF
Boys Gi / Yellow / Junior III / -42.3 kg
(Day 1)
B50
Gotowy
Theo Myren
Ultimate Gym Idrottsförening.
Jesper Tullock-Haglund MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A55
Gotowy
Selma Eliasson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Celiné Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Girls Gi / Orange / Teen I / -52.5 kg
(Day 1)
B51
Gotowy
Iris Vikgren
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A56
Gotowy
Melania Shamoun
Kingpin Grappling Academy IF
Nova Hegårdh MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Boys Gi / Yellow / Junior III / -42.3 kg
(Day 1)
B52
Gotowy
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
Girls Gi / Orange / Teen I / -52.5 kg
(Day 1)
B53
Gotowy
Elsa Bernström
Kingpin Grappling Academy IF
Idun Söderlindh Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Girls Gi / Orange / Junior III / -40.3 kg
(Day 1)
B54
Gotowy
Hel Frisk
Kingpin Grappling Academy IF
Darwinne Jallow Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Girls Gi / Grey / Junior II / -48.3 kg
(Day 1)
A57
Gotowy
Dahlia Berteling Marof
MMA Center IF
Irma Johansson MMA Center IF Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A58
Gotowy
Nova Hegårdh
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Selma Eliasson Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / Orange / Junior III / -40.3 kg
(Day 1)
B55
Gotowy
Hel Frisk
Kingpin Grappling Academy IF
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Girls Gi / Grey / Junior I / -36,2 kg
(Day 1)
A59
Gotowy
Melania Shamoun
Kingpin Grappling Academy IF
Celiné Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Girls Gi / Grey / Junior II / -48.3 kg
(Day 1)
A60
Gotowy
Dahlia Berteling Marof
MMA Center IF
Alice Bernström Kingpin Grappling Academy IF Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Orange / Junior III / -40.3 kg
(Day 1)
B56
Gotowy
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 04:00
Darwinne Jallow Nacka Dojo IF
Girls Gi / Grey / Junior II / -48.3 kg
(Day 1)
A61
Gotowy
Alice Bernström
Kingpin Grappling Academy IF
Irma Johansson MMA Center IF Wygrana na punkty - 04:00