Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B19
Gotowy
Max Brennan
Viva Zapata Martial Arts IF
Michael Khayatan Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D16
Gotowy
Sergio Pinones Alamos
Nacka Dojo IF
Ingvar Nybeson Combat Academy IF Täby Wygrana na punkty - 00:08
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A18
Gotowy
Jenny Dahlberg
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Marine Conte Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Henrik Røst Breivik
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana walkowerem
To be decided
Men / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F19
Gotowy
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 08:00
Nils Norlander Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A19
Gotowy
Kim De Klonia
Hilti BJJ Eskilstuna
Jasmine Marcusson För. Stenungsunds Kampsportsakademi Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C18
Gotowy
Henrik Røst Breivik
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Fredrik Fritz Meng Hilti BJJ Eskilstuna
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D20
Gotowy
Erik Ölwe
Panda Dojo IF
Christoffer Börjesson Viva Zapata Martial Arts IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E24
Gotowy
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Alexander Rio Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B20
Gotowy
John Rönnholm
FC Phoenix IF
Patrik Längerberg Hilti Knivsta Fightcenter Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
H17
Gotowy
Dennis Smajic
JJK Samurai
Timmy Håkansson Apex Kalmar Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E13
Gotowy
Andreas Falk
Kingpin Grappling Academy IF
Petri Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko) Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:10
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G14
Gotowy
Tumas Poska
Föreningen Telge BJJ & MMA
Mica McGregor Kimura Nova Uniao Wygrana na punkty - 05:00
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A20
Gotowy
Mimmi Källmark
Dynamix Herrljunga
Astrid Schölin Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D19
Gotowy
Lars Söderström
SKIFT
Sergio Pinones Alamos Nacka Dojo IF Wygrana walkowerem
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
C21
Gotowy
Christofer Alvenby
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Teodor Eriksson Lidköpings BudoKlubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:14
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D21
Gotowy
Erik Gollne
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Carl Magnus Hval Kimura Nova Uniao
Men / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F18
Gotowy
Eivind Johansen
Kimura Nova Uniao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
David Nyberg Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
H18
Gotowy
Timmy Le Persson
Apex Kalmar Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Christofer Hernandez IF Stockholm BJJ-Center
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B21
Gotowy
Gustaf Törner
Viva Zapata Martial Arts IF
Marcus Bremer Föreningen Västerås Kampsportcenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E14
Gotowy
Johannes Lundström
Max Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission)
Men / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F20
Gotowy
James Demir
Nacka Dojo IF
Andrew Laxa Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:03
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A21
Gotowy
Danielle Jana Schönborn
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Anna Schou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G15
Gotowy
Ragnar Lönnerbro
Panda Dojo IF
Alf-Christian Møen Frontline Academy Bergen Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B22
Gotowy
Mattias Gonzalez
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Sven Johansson Frontline Academy Örebro
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D22
Gotowy
Martin Eklund
Nacka Dojo IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ingvar Nybeson Combat Academy IF Täby
Men / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H22
Gotowy
Robin Eriksson
Hilti BJJ Stockholm
Kieran Clinton-Tarestad Viva Zapata Martial Arts IF Wygrana na punkty - 05:00
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A22
Gotowy
Jenny Dahlberg
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Astrid Schölin Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B23
Gotowy
Viktor Lönnblad
Hilti Fightcenter Åland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Pontus Blomberg Svedala Kampsportsförening
Men / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C19
Gotowy
Michal Kowolik
Lets roll bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Fredrik Fritz Meng Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E15
Gotowy
Arash Javanbakht
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana na punkty - 08:00
Petri Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B24
Gotowy
Jonathan Martinez
JJK Samurai
Arian Shwan Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55