Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
39
Gotowy
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Grey / -48 kg / 10-11 years
(Lördag)
42
Gotowy
Michaela Pepermans
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Aprilia Sjöberg Bålsta Dojo IF
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
40
Gotowy
Alexander Önder
Telge BJJ & MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Ivar Hedengren Kumlakampsportsförening
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
40
Gotowy
Anthony Pettersson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -60 kg / 12-13 years
Championship Belt
—
(Lördag)
43
Gotowy
Alva Leeb
Nacka Dojo IF
Julia Eriksson Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
44
Gotowy
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
41
Gotowy
Leo Nedin
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
Gotowy
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Wygrana walkowerem
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -60 kg / 12-13 years
Championship Belt
—
(Lördag)
45
Gotowy
Edna Kelty
Svedala Kampsportsförening
Julia Eriksson Frontline Academy Örebro Wygrana na punkty - 04:00
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
42
Gotowy
Axel Beckman
Team Leites Stockholm IF
Ivar Hedengren Kumlakampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
42
Gotowy
Anthony Pettersson
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
Gotowy
Dexter Edström Sveen
Prana Jiu Jitsu klubb
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
43
Gotowy
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
46
Gotowy
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
44
Gotowy
Anthony Pettersson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Yellow / -40 kg / 12-13 years
SUPERFIGHT
—
(Lördag)
47
Gotowy
Emma Stasik
Lets roll bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
48
Gotowy
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
43
Gotowy
Tim Wilén
Frontline Academy Örebro
Wygrana walkowerem
Rafael Kirjonen Lets roll bjj
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
44
Gotowy
Gilbert Rosen
Lets roll bjj
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Boys / Orange / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
45
Gotowy
Justus Frederiksen
Lets roll bjj
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:37
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
45
Gotowy
Elia Önder
Telge BJJ & MMA
Alexander Önder Telge BJJ & MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Girls / Yellow / -40 kg / 12-13 years
SUPERFIGHT
—
(Lördag)
49
Gotowy
Emma Stasik
Lets roll bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
46
Gotowy
Rafael Kirjonen
Lets roll bjj
Gilbert Rosen Lets roll bjj Wygrana walkowerem
Boys / Orange / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
46
Gotowy
Justus Frederiksen
Lets roll bjj
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Boys / Grey / -37 kg / 12-13 years
(Lördag)
47
Gotowy
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Victor Pakzad Lets roll bjj
Girls / Yellow / -40 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
50
Gotowy
Andrea Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 04:00
Hayley Nielsen Orca Jiu Jitsu
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
48
Gotowy
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
49
Gotowy
ISA Rahman
CheckMat Fight Zone London
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Marcus Frösell Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -40 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
52
Gotowy
Isola Larsson
SKIFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Indra Njoo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / Grey / -52 kg / 12-13 years
(Lördag)
48
Gotowy
Michael Roudneshin
Malmö Muay Thai IF
Emil Rönnkvist Föreningen Västerås Kampsportcenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
50
Gotowy
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Vile Kindstrand MMA Center IF
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
49
Gotowy
Tim Wilén
Frontline Academy Örebro
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge Wygrana na punkty - 04:00