Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
39
Terminé
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 02:46
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Grey / -48 kg / 10-11 years
(Lördag)
42
Terminé
Michaela Pepermans
Gagné par soumission - 02:17
Aprilia Sjöberg Bålsta Dojo IF
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
40
Terminé
Alexander Önder
Telge BJJ & MMA
Gagné par points - 03:00
Ivar Hedengren Kumlakampsportsförening
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
40
Terminé
Anthony Pettersson
Gagné par soumission - 01:58
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -60 kg / 12-13 years
Championship Belt
—
(Lördag)
43
Terminé
Alva Leeb
Nacka Dojo IF
Julia Eriksson Frontline Academy Örebro Gagné par soumission - 01:25
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
44
Terminé
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par soumission - 02:22
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
41
Terminé
Leo Nedin
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 00:19
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
Terminé
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par forfait
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -60 kg / 12-13 years
Championship Belt
—
(Lördag)
45
Terminé
Edna Kelty
Svedala Kampsportsförening
Julia Eriksson Frontline Academy Örebro Gagné par points - 04:00
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
42
Terminé
Axel Beckman
Team Leites Stockholm IF
Ivar Hedengren Kumlakampsportsförening Gagné par soumission - 02:19
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
42
Terminé
Anthony Pettersson
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:59
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
Terminé
Dexter Edström Sveen
Prana Jiu Jitsu klubb
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu Gagné par forfait
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
43
Terminé
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:56
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
46
Terminé
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 04:00
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Yellow / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
44
Terminé
Anthony Pettersson
Gagné par soumission - 03:20
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Yellow / -40 kg / 12-13 years
SUPERFIGHT
—
(Lördag)
47
Terminé
Emma Stasik
Lets roll bjj
Gagné par soumission - 01:03
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Girls / Yellow / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
48
Terminé
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par soumission - 03:54
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
43
Terminé
Tim Wilén
Frontline Academy Örebro
Gagné par forfait
Rafael Kirjonen Lets roll bjj
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
44
Terminé
Gilbert Rosen
Lets roll bjj
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge Gagné par soumission - 00:51
Boys / Orange / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
45
Terminé
Justus Frederiksen
Lets roll bjj
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par Disqualification - 00:37
Boys / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
45
Terminé
Elia Önder
Telge BJJ & MMA
Alexander Önder Telge BJJ & MMA Gagné par soumission - 01:35
Girls / Yellow / -40 kg / 12-13 years
SUPERFIGHT
—
(Lördag)
49
Terminé
Emma Stasik
Lets roll bjj
Gagné par soumission - 00:31
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
46
Terminé
Rafael Kirjonen
Lets roll bjj
Gilbert Rosen Lets roll bjj Gagné par forfait
Boys / Orange / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
46
Terminé
Justus Frederiksen
Lets roll bjj
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:15
Boys / Grey / -37 kg / 12-13 years
(Lördag)
47
Terminé
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 00:12
Victor Pakzad Lets roll bjj
Girls / Yellow / -40 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
50
Terminé
Andrea Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 04:00
Hayley Nielsen Orca Jiu Jitsu
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
48
Terminé
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 00:06
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
49
Terminé
ISA Rahman
CheckMat Fight Zone London
Gagné par soumission - 00:15
Marcus Frösell Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -40 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
52
Terminé
Isola Larsson
SKIFT
Gagné par soumission - 02:46
Indra Njoo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / Grey / -52 kg / 12-13 years
(Lördag)
48
Terminé
Michael Roudneshin
Malmö Muay Thai IF
Emil Rönnkvist Föreningen Västerås Kampsportcenter Gagné par soumission - 00:59
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
50
Terminé
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 00:07
Vile Kindstrand MMA Center IF
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
49
Terminé
Tim Wilén
Frontline Academy Örebro
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge Gagné par points - 04:00