Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Mixed / 4-5 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-19
Gotowy
Lionel Bedros
Primate Lounge
Auguste Adam Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Wygrana na punkty - 02:00
Girls / 8-9 years / Grey / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-19
Gotowy
Lea Dugandzic
Team Leites Stockholm IF
Jessica Viklund Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-14
Gotowy
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF
Juvenile girls / White / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-12
Gotowy
Nicole Boström Araneda
Stark IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Nareen Ghanim Föreningen Team Gringo
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-13
Gotowy
Adam He
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Ebbe Ericsson Berg Orca Jiu Jitsu
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-15
Gotowy
Elvira Åström
Viva Zapata Martial Arts IF
Julie Heijbel Stark IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-19
Gotowy
Ellis Callenmark
IFK Mariefred
Wygrana na punkty - 03:00
Leo Bergen Järfälla Kampsportklubb
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-14
Gotowy
Gabriel Arslan
Hilti Västerås Bjj Klubb
Julian Girod Larsson Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Gotowy
Elizabeth Färd
Frontline Academy Örebro
Wygrana walkowerem
Ellen Dahlberg Gävle Ju-Jutsu
Juvenile girls / Blue / -65 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-15
Gotowy
Emilia Korkiakangas
Bålsta Dojo IF
Freja Lannefors 021 Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-15
Gotowy
Vidar Wittbom
Primate Lounge
Wygrana na punkty - 02:00
Colin Wilhelmsson Primate Lounge
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-18
Gotowy
Tor Hultgren
Panda Dojo IF
Wygrana na punkty - 04:00
Alexis Rönnholm HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Boys / 8-9 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-14
Gotowy
Axel Sundholm
Ekerö BJJ klubb
Adam Djematene Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-11
Gotowy
Olof Östergren
Kfuk/Kfum Ystad Mañana Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Liam Karlsson Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / 8-9 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-18
Gotowy
Aske Vintilescu
Prana Jiu Jitsu klubb
Jacob Sorgjerd Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-18
Gotowy
Julia Makdessi
Primate Lounge
Wygrana na punkty - 03:00
Ira Norén Karras Viva Zapata Martial Arts IF
Kids Mixed / 4-5 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Gotowy
Tom Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Lionel Bedros Primate Lounge Wygrana walkowerem
Juvenile girls / White / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-14
Gotowy
Lovis Mikaelsson Blomström
Borlänge kampsportförening
Nareen Ghanim Föreningen Team Gringo Wygrana na punkty - 05:00
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-16
Gotowy
Ivar Candan Holmgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
George Elkhouri Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-16
Gotowy
Anessa Piccolo-Carlehed
021 Grappling
Wygrana na punkty - 03:00
Lill Femme Dernsjö Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-15
Gotowy
Vidan Parezanovic
Prana Jiu Jitsu klubb
Adam He Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 03:00
Girls / 10-11 years / Grey - Yellow / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-23
Gotowy
Embla Allard
021 Grappling
Davina Gustafsson Frontline Academy Örebro Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-16
Gotowy
Henry McIntosh
P2 Bjj
Julian Girod Larsson Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 03:00
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-17
Gotowy
Camilla Rós Árnadóttir
VBC
Celiné Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Girls / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-21
Gotowy
Alexa Åström
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Agathe Adam Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-17
Gotowy
Vincent Schaider
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 03:00
Danis Muslijevic Frontline Academy Örebro
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-18
Gotowy
Julie Heijbel
Stark IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Anessa Piccolo-Carlehed 021 Grappling
Juvenile girls / Blue / -65 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-16
Gotowy
Emilia Korkiakangas
Bålsta Dojo IF
Freja Lannefors 021 Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-14
Gotowy
Nina Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Ines Källebo Kolonej Viva Zapata Martial Arts IF
Juvenile girls / Blue / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-16
Gotowy
Disa Almgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nellie Häger Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Juvenile boys / Blue / -74 kg (Middle)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-17
Gotowy
Oliver Lennström
Bålsta Dojo IF
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-19
Gotowy
Lea Marffy
Viva Zapata Martial Arts IF
Celiné Flores MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission)