Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Saturday)
A26
Gotowy
Pontus Ågren
Kraft performance center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Fredrik Karlsson Allstars Kampsportförening
Open division Female / White / Adult
(Saturday)
B21
Gotowy
Ida Victorén
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Oakson Yakubi Stark IF
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Saturday)
Gotowy
Simon Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana walkowerem
Robin Bertrand Barakana
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Saturday)
A29
Gotowy
Nodir Mahmarayemov
Wygrana na punkty - 05:00
Nikita Tzonov Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open division Male / Blue (adult / Adult / +76 kg
(Saturday)
A28
Gotowy
Jakob Engström
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Mehdi Yassin Järfälla Kampsportklubb
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Saturday)
Gotowy
Simon Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Shaksuvar Ergashev Wygrana walkowerem
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Saturday)
Gotowy
Nodir Mahmarayemov
Wygrana walkowerem
Karim Ben Daher Prana Jiu Jitsu klubb
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Saturday)
Gotowy
Shaksuvar Ergashev
Wygrana walkowerem
Nodir Mahmarayemov
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Saturday)
A31
Gotowy
Martins Virsis
Järfälla Kampsportklubb
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Wygrana walkowerem
Open division Female / White / Adult
(Saturday)
B22
Gotowy
Jessica Rojas
Wygrana na punkty - 05:00
Oakson Yakubi Stark IF
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Saturday)
A32
Gotowy
Samuel Peterson
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana walkowerem
Sackarias Drogba Abdulaziz Järfälla Kampsportklubb
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Saturday)
A33
Gotowy
Martins Virsis
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana walkowerem
Sackarias Drogba Abdulaziz Järfälla Kampsportklubb
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Saturday)
A34
Gotowy
Natanael Watchefo
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana walkowerem
Samuel Peterson Järfälla Kampsportklubb
Open division Female / White / Adult
(Saturday)
B23
Gotowy
Sabine Marty
Kraft performance center
Ida Victorén Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 05:00