Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Purple / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A34
Gotowy
Niksa Zinga
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:01
Martin Carlsson Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H40
Gotowy
Saimon Louis
Prana Jiu Jitsu klubb
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D43
Gotowy
Pontus Olsson
Frontline Academy Örebro
Rostislav Berezovchuk Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G45
Gotowy
Ronja Källmark
Gracie Barra Skallsjö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Hannah Winroth Söders Fight Gym
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B44
Gotowy
Jani Meriläinen
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF Wygrana na punkty - 06:00
Men / Master 1 (30+) / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F46
Gotowy
Simon Otter
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Aman Habte Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrana na punkty - 06:00
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Stig Kolstad
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana walkowerem
Johannis Papasoglou Järfälla Kampsportklubb
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G48
Gotowy
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D44
Gotowy
Andreas Nordin
HILTI FINLAND
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:45
Samuel Kvarzell Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Master 3 (41+) / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C44
Gotowy
Alex Young Shing
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Robert Bratt Panda Dojo IF
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A35
Gotowy
Felix Kull
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
William Harila Allmänna Grapplingsällskapet
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H41
Gotowy
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Juko-Ilmari Hakala BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Open Blackbelt Male / Adult
(Saturday-Adults & Masters)
E38
Gotowy
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 10:00
Alec Baulding Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B45
Gotowy
Alexander Persson
Nacka Dojo IF
Robin Bohlin Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D45
Gotowy
Mikael Varonen
Hilti BJJ Eskilstuna
Rostislav Berezovchuk Gymnasium Wygrana na punkty - 07:00
Men / Master 1 (30+) / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F47
Gotowy
Jesper Freyschuss
Mjölby Fight Gym
Tero Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men / Master 2 (36+) / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G51
Gotowy
Patricio Fernandez
Hilti BJJ Eskilstuna
Mattias Lindmark Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Master 3 (41+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
C41
Gotowy
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Carl Åkerman Nacka Dojo IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B46
Gotowy
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Gramoz Morina Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Natanael Weitzberg
Nacka Dojo IF
Pär Westberg Dala BJJ Wygrana walkowerem
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F44
Gotowy
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Cristal Hernandez Gutierrez Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 06:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H42
Gotowy
Sander Bringeland
Oxy
Wygrana na punkty - 06:00
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A36
Gotowy
Felix Kull
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Robbin Kjellin Gävle Ju-Jutsu
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G49
Gotowy
James Copeland
Liljeholmen BJJ & MMA
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Men / Master 3 (41+) / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C45
Gotowy
Samir El Alaoui
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Micke Lönnqvist
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B47
Gotowy
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Robin Bohlin
Men / Adult / Purple / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D47
Gotowy
Nelber Martins
IKSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:27
Savvas Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Women / Adult / Purple / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C48
Gotowy
Elina Moestam Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
ANETA POKORNÁ Copacabana BJJ Prague
Men / Master 1 (30+) / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F48
Gotowy
Simon Otter
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jesper Freyschuss Mjölby Fight Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Men / Master 1 (30+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H45
Gotowy
David De Toro
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:57
Ilya Fredriksson
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G50
Gotowy
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Lundvall Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E41
Gotowy
Fredrik Widgren
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:39
Daniel Gordin Hilti BJJ Eskilstuna