Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Melissa Wallbom
Wygrana walkowerem
Frida Jacobson Marks Allstars Kampsportförening
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H32
Gotowy
Niklas Arrighetti
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Women / Adult / Blue / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F35
Gotowy
Emma Eklund
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Marlene Ullerlien Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G37
Gotowy
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Rami Bahsson FC Phoenix IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B37
Gotowy
Gramoz Morina
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Wygrana na punkty - 06:00
Shamad Aliev Roger Gracie Academy Oslo
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A28
Gotowy
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Alexander Aroch IKSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H33
Gotowy
Juko-Ilmari Hakala
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Martin Johansson IF Stockholm BJJ-Center
Men / Master 2 (36+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C37
Gotowy
Anders Qvist
Conde IF
Tanel Pärss IF Stockholm BJJ-Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D37
Gotowy
Henry Shi
Viva Zapata Martial Arts IF
André Brännström IKSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C33
Gotowy
Annika Rogell
Team Leites Stockholm IF
Lisa Lingvall Söders Fight Gym Wygrana na punkty - 05:00
Men / Master 1 (30+) / Purple / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A31
Gotowy
Joakim Chienh
Mjölby Fight Gym
Eivind Johansen Kimura Norway Wygrana na punkty - 06:00
Open Brown/Blackbelt Female / Adult
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Hanna Lidgren
Viva Zapata Martial Arts IF
Eirin Cathrine Nygren Frontline Academy Örebro Wygrana walkowerem
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D41
Gotowy
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Stig Kolstad Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H34
Gotowy
Kawel Kader
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Norbert Nagel
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F38
Gotowy
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Eva-My Persson Nacka Dojo IF
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G40
Gotowy
Camila Puga Vásquez
IKSU
Emma Yacoub Söders Fight Gym Wygrana na punkty - 05:00
Open Blackbelt Male / Adult
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Alec Baulding
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana walkowerem
Robert Tomingas Hilti BJJ Estonia
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B38
Gotowy
Jani Meriläinen
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Erik Nordahl
Women / Master 2 (36+) / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C36
Gotowy
Gwendelien Marie Blanken
IF Stockholm BJJ-Center
Jannicke Horgen Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 05:00
Open Brown/Blackbelt Female / Adult
(Saturday-Adults & Masters)
Gotowy
Julia Mæle
Oxy
Wygrana walkowerem
Hanna Lidgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H35
Gotowy
Linus Anshelm
Primate Lounge
Saimon Louis Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 06:00
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F39
Gotowy
Elin Salomonsson
Frontline Academy Oslo-HQ
Cristal Hernandez Gutierrez Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 06:00
Open Brown/Blackbelt Female / Adult
(Saturday-Adults & Masters)
E37
Gotowy
Eirin Cathrine Nygren
Frontline Academy Örebro
Julia Mæle Oxy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D38
Gotowy
Andreas Høiaas
Frontline Academy Oslo-HQ
Jacob Ahlin Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:49
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A29
Gotowy
Stian Larsen
Kimura Norway
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G41
Gotowy
Jessica Glimberg
JJK Samurai
Hannah Winroth Söders Fight Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Men / Master 3 (41+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
C38
Gotowy
Wilhelm Junger
Dala BJJ
Andreas Eklund IFK Mariefred Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G38
Gotowy
Ivan Zidar
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Mattias Pinto Linköpings Budoklubb
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F40
Gotowy
Martina Löfström
Söders Fight Gym
Yrsa Hillegaart IFK Mariefred Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H36
Gotowy
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Andreas Frick Toresand IF Stockholm BJJ-Center
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B39
Gotowy
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Wygrana na punkty - 06:00
Kevin Naderi FC Phoenix IF
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D42
Gotowy
Stig Kolstad
Frontline Academy Oslo-HQ
Rafael Diego Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty