Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Wygrana walkowerem
Andreas Engström Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-17
Gotowy
Wail Bolakhrif
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 05:00
Mattias Dahlberg Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
G-12
Gotowy
Jonas Franzén
Dala BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Daniel Ekman Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-13
Gotowy
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-13
Gotowy
Roman Yusupov
Samurang Fightcenter IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Simon Lezbedi Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-18
Gotowy
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Adrian Tsang Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-14
Gotowy
Magnus Qvigstad
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-15
Gotowy
Nicklas Wallgren
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Erik Nordgren Bålsta Dojo IF
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-18
Gotowy
Kamilla Shtieba
Umeå Kampcenter IF
Alexandra Cruz Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
H-17
Gotowy
Fredrik Bornestedt
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Mattias Nilsson Föreningen Team Hang Loose
Men / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
F-15
Gotowy
Niklas Frangi
JJK Samurai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Adnan Kovac Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-18
Gotowy
Niklas Wahlstedt
Allstars Kampsportförening
Axel Blid Växjö Titans Kampsportsförening Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
C-18
Gotowy
Klaus Ncuti
IKSU
Wygrana na punkty - 05:00
Danilo Dostani Supreme Gym
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Andreas Jansson
Gävle Ju-Jutsu
Karl Lindström Hilti Västerås Bjj Klubb Wygrana walkowerem
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-19
Gotowy
Agus Artika
Supreme Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-15
Gotowy
Marlon Tajik
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 06:00
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
G-15
Gotowy
Jonas Stajic Nordarp
SKIFT
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb Wygrana na punkty - 06:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-15
Gotowy
Anders Nath
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Petter Öberg Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-21
Gotowy
Carl Nordqvist
Viva Zapata Martial Arts IF
Rasmus Liegnell Lets roll bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
F-18
Gotowy
Olle Isaksson
Viva Zapata Martial Arts IF
Joel Katzenstein Viva Zapata Martial Arts IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-21
Gotowy
Markus Spångberg
CHECKMAT INTERNATIONAL
Tomas Ulin Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
H-18
Gotowy
Anders Nordh
Gävle Ju-Jutsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Martin Andersson Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-19
Gotowy
Shadi Safa
Supreme Gym
Eetu Tapper Finnfighters' Gym Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-16
Gotowy
Roman Yusupov
Samurang Fightcenter IF
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Men / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
G-13
Gotowy
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Jonas Franzén Dala BJJ
Men / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
F-16
Gotowy
Samuel Johansson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Adnan Kovac Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-19
Gotowy
Lorrayne Gaëtan
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Kamilla Shtieba Umeå Kampcenter IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
C-19
Gotowy
Navid Soltancharkari
Team Leites Stockholm IF
Tomas Ericsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-19
Gotowy
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Wygrana na punkty - 05:00
Arvid Haglund Nacka Dojo IF
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
H-19
Gotowy
Kim Thell
HALAVANCA BJJ
John Eriksson Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Men / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-22
Gotowy
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Fredrik Eklund Föreningen Team Hang Loose
Women / Blue / Master 3 (41+) / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
F-19
Gotowy
Sassa Lee
Viva Zapata Martial Arts IF
Erica Dahlberg Linköpings Budoklubb Wygrana na punkty - 05:00