Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
H-35
Gotowy
Michael Seppälä
Morris Kampsportförening
Mikael Wikström IKSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
G-29
Gotowy
Philip Johansson
Ivan Sundell Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-33
Gotowy
Björn Mollstedt
Supreme Gym
Ferhat Hancer Lets roll bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-34
Gotowy
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Unknown User Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Aldin Hadzijahovic
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrana walkowerem
YASSER DAVARI Allstars Kampsportförening
Men / Purple / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-38
Gotowy
Samir El Alaoui
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Carl Åkerman Nacka Dojo IF
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-32
Gotowy
Alex Grossmann
Lets roll bjj
Nils Norlander Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:47
Men / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-37
Gotowy
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
David Dotzsky
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Kristoffer Dahlstrøm
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana walkowerem
Kian Shamsaee Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-38
Gotowy
Ivan Zidar
Allstars Kampsportförening
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Women / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Emma Tolander
Team Leites Stockholm IF
Karin Pettersson Wygrana walkowerem
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-36
Gotowy
Anja Katarina Müller Andresen
Frontline Academy Oslo-HQ
Camila Puga Vásquez IKSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
G-30
Gotowy
Alexander Aroch
Hilti Västerås Bjj Klubb
Nicholas S. Jacobsson CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-39
Gotowy
Pontus Ågren
Frontline Academy Oslo-HQ
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
D-37
Gotowy
Clément Faure
Allstars Kampsportförening
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Sandro Arcos Famme Nacka Dojo IF
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-30
Gotowy
Karl Pegers
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
André Brännström IKSU
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-34
Gotowy
Adam Kaunisto
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Ayob Hilwan Frontline Academy Örebro Wygrana na punkty - 05:00
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
F-34
Gotowy
Tommi Karihtala
Finnfighters' Gym
Wygrana na punkty - 08:00
Mandorf Aronson Viva Zapata Martial Arts IF
Juvenile boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
C-37
Gotowy
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Elliot Brunstorp Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
D-39
Gotowy
Aldin Hadzijahovic
Hilti BJJ Eskilstuna
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Men / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
H-36
Gotowy
Peter Sehlin
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Seppälä Morris Kampsportförening
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-40
Gotowy
Abdirahman Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Kubanychbek Sovetov Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 06:00
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
A-39
Gotowy
Gabriella Ringblom
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
D-40
Gotowy
Alexander Claesson
Prana Jiu Jitsu klubb
Clément Faure Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 06:00
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
G-31
Gotowy
Philip Johansson
Alexander Aroch Hilti Västerås Bjj Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Women / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Jenny Dahlberg
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Emma Tolander Team Leites Stockholm IF Wygrana walkowerem
Men / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
C-38
Gotowy
Jimmy Andersson
Dynamix Köping Idrottsförening
Leo Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Men / Purple / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-39
Gotowy
Kadanga Mwangala
Dala BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Henrik Koppla Borlänge kampsportförening
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
A-40
Gotowy
Jessica Aili Jacobs
Samurang Fightcenter IF
Julia Nokelainen Finnfighters' Gym Wygrana na punkty - 06:00
Men / Black / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Lee Renaut
Carlson Gracie London
Razmin Olad Azami Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana walkowerem
Absolute Men / Master 1-3 / Purple / Absolute
(Sunday 20th October)
F-37
Gotowy
Mikael Wikström
IKSU
Wygrana na punkty - 06:00
Eddie Karlsson Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Black / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
Gotowy
Drago Boras
Lund Grappling Academy
Andreas Olsson Team Macc Wygrana walkowerem