Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -25 kg / 6-7 years / White
(Lördag)
A6
Gotowy
Vilhelm Wisemark
Lidköpings BudoKlubb
Birk Malm Sigvardt Arte Suave DK
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A9
Gotowy
Unknown User
Art Of Roll IF
Baider Al-Jasim Fightzone Malmö
Boys / -37 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
A12
Gotowy
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Fuzaıl Habıbdjon
Boys / -40 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A15
Gotowy
Davud Ibrohim
Liam Christiansson Jönköping Grappling Academy
Boys / -44 kg / 12-13 years / Green
(Lördag)
A18
Gotowy
Alvin Söderström
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Felix Wargloo
Boys / -48 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B19
Gotowy
Marcus Joheman
FC Phoenix IF
Alex Rygaard Art Of Roll IF
Girls / -48 kg / 12-13 years / Yellow
(Lördag)
B22
Gotowy
Clara Torrillas Billberg
Art Of Roll IF
Pippi Mannerup Arte Suave DK
Men / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
C13
Gotowy
Peter Korpås
Dynamix Herrljunga
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
D9
Gotowy
Unknown User
Art Of Roll IF
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Söndag)
Gotowy
Fredrik Tigerschiöld
Lund Grappling Academy
Alexander Bokander Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrana walkowerem
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Söndag)
Gotowy
Nisse Larsson
Karlskoga Budoklubb
Wygrana walkowerem
Fredrik Tigerschiöld Lund Grappling Academy
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Söndag)
D16
Gotowy
Fiona Thiel
FC Phoenix IF
Ajla Kasumi BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C16
Gotowy
Zoltan Toth
Malmö Mixed Martial Arts IF
Ervin Kukuljac Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C17
Gotowy
Petter Wållgren
JJK Samurai
Anders Karlsson Kristianstad kampsportcenter
Men / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C20
Gotowy
Patric Skog
Lund Grappling Academy
Per Eriksson Karlskoga Budoklubb
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Lördag)
C5
Gotowy
André Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
NECDET CAN KOYUTURK The Last Round
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C2
Gotowy
Kristofer Nordell
Apex Kalmar Idrottsförening
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C23
Gotowy
Nicklas Söderberg
Malmö Mixed Martial Arts IF
Martin Andersson Lund Grappling Academy
Men / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C29
Gotowy
Mike Wall
Fenix Budo & Kampsportsförening
Niklas Wikstrand Lund Grappling Academy
Men / Black / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C32
Gotowy
Alexander Musi Wennergren
Lund Grappling Academy
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Women / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C21
Gotowy
Talla Molki
FC Phoenix IF
Ronja Källmark Borås Grappling Academy
Boys / -34 kg / 12-13 years / Yellow
(Lördag)
B1
Gotowy
Liam Kvist
Svedala Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 04:00
Albin Brinkstam Svedala Kampsportsförening
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C1
Gotowy
Kristofer Nordell
Apex Kalmar Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
D1
Gotowy
Michel Cerqueira
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Emil Larsson Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -22 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A1
Gotowy
Alice Latva-Ponten
Lidköpings BudoKlubb
Milo Svikovic Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys / -44 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B4
Gotowy
Oliver Siemonsen
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Abdurakhmon Hafizov
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
D2
Gotowy
Kevin Naderi
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission)
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Lördag)
C3
Gotowy
André Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
NECDET CAN KOYUTURK The Last Round Wygrana na punkty - 05:00
Boys / -34 kg / 12-13 years / Yellow
(Lördag)
B2
Gotowy
Liam Kvist
Svedala Kampsportsförening
Nikoline Birch Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Boys / -25 kg / 6-7 years / White
(Lördag)
A4
Gotowy
Vilhelm Wisemark
Lidköpings BudoKlubb
Birk Malm Sigvardt Arte Suave DK Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B5
Gotowy
Frederik Barner
Julian Gisler Art Of Roll IF Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:49
Boys / -22 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A2
Gotowy
Alice Latva-Ponten
Lidköpings BudoKlubb
Axel Wallentin Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrana na punkty - 04:00