Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
8
Gotowy
Ove Gavelin
FLOW MMA JÄRNA
Niklas Kraft Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
10
Gotowy
Moley Talhaoui
Stockholm BJJ-Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Mattias Ljung Poseidon Jiu Jitsu Academy
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
7
Gotowy
Katerina Pilitsopoulou
Combat Academy IF Täby
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
8
Gotowy
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Johnny Lätt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
Gotowy
Beshwar Alalo
NOVA MMA IF
Wygrana walkowerem
Unknown User All stars
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
7
Gotowy
Ingemar Pettersson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Daniel Brevitz Combat Academy IF Täby
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
10
Gotowy
Beshwar Alalo
NOVA MMA IF
Nader Goudarzi Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
11
Gotowy
Unknown User
IF Norrköping Kampsport
Nick Danielsson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrana na punkty - 05:00
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
8
Gotowy
Lotta Olofsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Katerina Pilitsopoulou Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
11
Gotowy
Mikael Karlsson
Team Tumba Bjj
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
12
Gotowy
Viktor Hervieu
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Ragnar Lönnerbro Panda Dojo IF
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
14
Gotowy
Christos Bougiotas Cronlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Leonardo Gonzalez Balotin Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Poseidon Sunday Challenge)
11
Gotowy
Ingrid Hansson
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrana na punkty - 05:00
Fatima Zairi Poseidon BJJ
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
7
Gotowy
Eddie Sundvall
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Björn Örtenberg IF Norrköping Kampsport Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
Gotowy
Unknown User
All stars
Mikael Karlsson Team Tumba Bjj Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
13
Gotowy
Moley Talhaoui
Stockholm BJJ-Center
Wygrana na punkty - 05:00
Fredrik Hammarström Sundsvalls Budoklubb
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
14
Gotowy
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Wygrana na punkty - 05:00
Markus Norberg Wall Orca Jiu Jitsu
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
15
Gotowy
Christos Bougiotas Cronlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Leonardo Gonzalez Balotin Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Poseidon Sunday Challenge)
12
Gotowy
Ingrid Hansson
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Marieke Van Der Vlugt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
13
Gotowy
Mikael Karlsson
Team Tumba Bjj
Beshwar Alalo NOVA MMA IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
15
Gotowy
Eric Lacabanne
Kingpin Grappling Academy IF
Markus Norberg Wall Orca Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male / White / Adult / -70 kg (Feather) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
12
Gotowy
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
16
Gotowy
Jonas Edberg
Stockholm BJJ-Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Fredrik Hammarström Sundsvalls Budoklubb
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
10
Gotowy
Katerina Pilitsopoulou
Combat Academy IF Täby
Wygrana na punkty - 05:00
Jennifer Granelius
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
17
Gotowy
Mattias Ljung
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ragnar Lönnerbro Panda Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
18
Gotowy
Nick Danielsson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
9
Gotowy
Alma-mia Ugarte
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
Gotowy
Moley Talhaoui
Stockholm BJJ-Center
Christoffer Johannesson IF Stockholm BJJ-Center Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
19
Gotowy
Markus Norberg Wall
Orca Jiu Jitsu
Jonas Edberg Stockholm BJJ-Center Wygrane przez Poddanie (submission)
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Poseidon Sunday Challenge)
13
Gotowy
Fatima Zairi
Poseidon BJJ
Marieke Van Der Vlugt Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male / White / Adult / -76 kg (Light) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
17
Gotowy
Alexander Heldt
IF Stockholm BJJ-Center
Fuaad Mohamed Föreningen Västerås Kampsportcenter Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -76 kg (Light) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
14
Gotowy
Linus Anshelm
IF Norrköping Kampsport
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Carlos Villalobos Team Leites Stockholm IF