Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-34
Gotowy
Hugo Wåglund
SKIFT
Liam Klysing SKIFT Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-36
Gotowy
Kevin Hidalgo
021 Grappling
Elton Tillenius 021 Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-37
Gotowy
Miliard Limenza Berns
Wygrana na punkty - 03:00
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2-35
Gotowy
Robin Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Loke Tillenius 021 Grappling Wygrana na punkty - 03:00
Girls 5-15 / White & Grey / (13yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
1-38
Gotowy
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Michaela Pepermans
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-39
Gotowy
Abdelrahman Megali
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Leon Staszak Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-36
Gotowy
Manfred Larsson
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Klysing SKIFT
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-40
Gotowy
Tage Andersson Bohman
Föreningen Team Hang Loose
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (10 & 11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-37
Gotowy
Adam Johansson
Bålsta Dojo IF
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-38
Gotowy
Noah Lillehammer Hirvonen
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Tyzon Arvind Bålsta Dojo IF
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-41
Gotowy
Miliard Limenza Berns
Elliot Sjögren Orca Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Girls 5-15 / White & Grey / (13yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
1-42
Gotowy
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Leia Hidalgo
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-43
Gotowy
Aurora Söderlind
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Nikole Olave SKIFT
Boys 5-15 / White & Grey / (10 & 11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Adam Johansson
Bålsta Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Ruben Wismar
Girls 5-15 / White & Grey / (13yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
1-44
Gotowy
Michaela Pepermans
Leia Hidalgo Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-41
Gotowy
Alexios Tahmazidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (10 & 11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-42
Gotowy
Wilton Wendel
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Ruben Wismar
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-45
Gotowy
Saga Somero
Team Leites Stockholm IF
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 03:00
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-46
Gotowy
Aurora Söderlind
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Saga Somero Team Leites Stockholm IF Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-43
Gotowy
Noah Lillehammer Hirvonen
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Cano Föreningen Team Hang Loose
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-44
Gotowy
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-47
Gotowy
Nikole Olave
SKIFT
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-45
Gotowy
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Lucas Cano Föreningen Team Hang Loose Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-46
Gotowy
Noah Lillehammer Hirvonen
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Wygrana na punkty - 03:00
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-48
Gotowy
Aurora Söderlind
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-47
Gotowy
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-48
Gotowy
Alexios Tahmazidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Lucas Cano Föreningen Team Hang Loose Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Girls 5-15 / White & Grey / (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-49
Gotowy
Nikole Olave
SKIFT
Saga Somero Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-49
Gotowy
Noah Lillehammer Hirvonen
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Boys 5-15 / Grey / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-50
Gotowy
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Lucas Cano Föreningen Team Hang Loose Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Boys 5-15 / White & Grey / (14yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-51
Gotowy
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Erik Guve SKIFT