Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-17
Gotowy
Marco Norambuena
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 06:00
Adam Andersson FC Phoenix IF
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
A-16
Gotowy
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art of Roll IF
Trine Rasmussen Big Rock Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-18
Gotowy
Erik Collvin
Lund Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Kristoffer Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-15
Gotowy
Stanislav Matsotskyi
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Anders Björklund House of Samurai IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-17
Gotowy
Denis Selimovic
Borås Grappling Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Ammar Aboud MMA Center IF
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
D-15
Gotowy
Wojciech Lesniak
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Daniel Rydqvist Apex Kalmar Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-19
Gotowy
Jakob Karlsson
Grapplingsällskapet Livhusaren
Wygrana na punkty - 06:00
Anton Skivling Karlskrona BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A-21
Gotowy
Alan Alaa
Växjö Titans Kampsportsförening
August Jacobsson Halmstad kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
F-17
Gotowy
Arun Bergström
Föreningen Sandby Ideella Träningscenter
Nicholas King Föreningen Redline Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-16
Gotowy
Frederik Bjørnbak
Arte Suave DK
Wygrana na punkty - 05:00
Flavio Bardhoku MMA Center IF
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(Lördag)
F-20
Gotowy
Tomas Barregård
Malmö Muay Thai IF
Erik Persson Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-18
Gotowy
Jonas Andersson
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 06:00
Alex Fredriksson Olsson House of Samurai IF
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A-23
Gotowy
Johannes Cavallin
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Kaj Ivanovic Art of Roll IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-17
Gotowy
Stanislav Kolbasin
Art of Roll IF
Omar Abdulla Karlskrona BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-19
Gotowy
Elias Björkstrand
Svedala Kampsportsförening
Sixten Lindberg Tomasevic House of Samurai IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B-14
Gotowy
Frida Karlsson
Halmstad kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Jasmine Khaledi Halmstad kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
E-22
Gotowy
Vincent Cazan
Hive BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Eldin Suljic Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A-24
Gotowy
Johan Birkestedt
Karlskrona BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Mikael Nilenfelt Fightzone Malmö
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-20
Gotowy
Mushtaba Safari
Lund Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Mads Rye YIK.DK / Brotherhood
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-19
Gotowy
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Anton Courouclis Kaisho Kampsportklubb
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-20
Gotowy
Kristoffer Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrana na punkty - 06:00
Anton Skivling Karlskrona BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-18
Gotowy
Robert Diers
Hive BJJ
Andrée Jörheim Kaisho Kampsportklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
F-18
Gotowy
Linus Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 06:00
Arun Bergström Föreningen Sandby Ideella Träningscenter
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-21
Gotowy
Marco Norambuena
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Jonas Andersson MMA Center IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-20
Gotowy
Hussein Al Shimary
Art of Roll IF
Vile Kindstrand MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
A-27
Gotowy
Magnus Palmér
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 05:00
Jonas Kristensson Föreningen Sandby Ideella Träningscenter
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-22
Gotowy
Sixten Lindberg Tomasevic
House of Samurai IF
Mushtaba Safari Lund Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Lördag)
F-21
Gotowy
Michaela Borg-Tidholm
FC Phoenix IF
Ellisif Hals Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-19
Gotowy
Hjalmar Olsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Abdalla Elhoss House of Samurai IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-21
Gotowy
Sebastian Furmanek
Helsingborg Combat Club
Wygrana na punkty - 06:00
Kristian Casimiro MMA Center IF
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
D-25
Gotowy
Emil Birgersson
Knislinge Budoklubb
Olle Häggblad Nybro Kampsport Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-20
Gotowy
Peter De Jounge
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 05:00
Vinicius Tinguan Hive BJJ