Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
E-8
Gotowy
Edward Eld
House of Samurai IF
Noah Linder Söders Fight Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C-10
Gotowy
Chaja Beghin
Lund Grappling Academy
Emmy Kanewoff House of Samurai IF Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
E-13
Gotowy
Hassan Khayzarane
Art of Roll IF
Felipe Machado Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys No-Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Lördag)
D-11
Gotowy
Armand Merovci
Art of Roll IF
Mohammad-Hanif Abdulazisov Växjö Ju-jutsuklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Girls No-Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
B-9
Gotowy
Sofia Brockdorff
Bjj3000
Casandra Jeppesen Spring Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A-19
Gotowy
Rami Bahsson
FC Phoenix IF
Wygrana na punkty - 07:00
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
E-12
Gotowy
Lucas Rasmussen
Lund Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Edward Eld House of Samurai IF
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
F-15
Gotowy
Martin Boye
Föreningen Sandby Ideella Träningscenter
Linus Johansson Växjö Titans Kampsportsförening Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
C-7
Gotowy
Unknown User
Spring Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Abas Tawab Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys No-Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Lördag)
D-12
Gotowy
Jonathan Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Oqvin Mattsson Art of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Gotowy
Kristoffer Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrana walkowerem
Marcus Bruun Rasmussen YIK.DK / Brotherhood
Boys No-Gi / Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
F-11
Gotowy
Pelle Nordberg
Spring Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Thorkil Thorbek Spring Jiu Jitsu
Girls No-Gi / White & Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-13
Gotowy
Carma Sandqvist
KRAFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Leia Acklid Kaisho Kampsportklubb
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
D-14
Gotowy
Daniel Rydqvist
Apex Kalmar Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Alexander Simonsson Trelleborg Muay Thai Klubb
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B-12
Gotowy
Jasmine Khaledi
Halmstad kampsportsförening
Frida Karlsson Halmstad kampsportsförening Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
F-12
Gotowy
Lias Gärdsback
Art of Roll IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Desmond Secher Kaisho Kampsportklubb
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-14
Gotowy
Chemoun Elkhoury
Valhalla Jiu Jitsu IF
Jakob Karlsson Grapplingsällskapet Livhusaren Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
C-8
Gotowy
Malcolm Andersson
Föreningen Sandby Ideella Träningscenter
Wygrana na punkty - 04:00
Matteus Lundby Apex Kalmar Idrottsförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-15
Gotowy
Simon Svensson
Lund Grappling Academy
Sebastian Furmanek Helsingborg Combat Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D-16
Gotowy
Alex Fredriksson Olsson
House of Samurai IF
Wygrana na punkty - 06:00
William Björkstrand Svedala Kampsportsförening
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
A-15
Gotowy
Therése Gröhn
Kfuk/Kfum Ystad Mañana Academy
Trine Rasmussen Big Rock Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-16
Gotowy
Kristoffer Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrana na punkty - 06:00
Attila Berner Karlskrona BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
F-16
Gotowy
Linus Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Borivoje Veljkovic Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C-11
Gotowy
Filippa Goh
Malmö Muay Thai IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Emmy Kanewoff House of Samurai IF
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A-20
Gotowy
Marco Svikovic
Art of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:19
August Jacobsson Halmstad kampsportsförening
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C-12
Gotowy
Fanny Gustafsson
Karlskrona BJJ
Kajsa Ekenberg House of Samurai IF Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:51
Boys No-Gi / Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
F-13
Gotowy
Pelle Nordberg
Spring Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Desmond Secher Kaisho Kampsportklubb
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B-13
Gotowy
Maria Andersson
House of Samurai IF
Jasmine Khaledi Halmstad kampsportsförening Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Lördag)
F-14
Gotowy
Thorkil Thorbek
Spring Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Lias Gärdsback Art of Roll IF
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-17
Gotowy
Jakob Karlsson
Grapplingsällskapet Livhusaren
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Viktor Baum Art of Roll IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B-16
Gotowy
Fredrik Erlandsson
Föreningen Redline
Kristian Casimiro MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-14
Gotowy
Vinicius Tinguan
Hive BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Mark Belko Kaisho Kampsportklubb