Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1
Ferdig
Matilda Gleerup
Art Of Roll IF
Livia Rhodes Stark IF Seier på submission - 01:34
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1
Ferdig
Pontus Hjortskog
Conde IF
Seier på submission - 04:42
Magnus Berg Fightzone Malmö
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-1
Ferdig
Mantas Gruzauskas
Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Johan Carlberg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier på submission - 02:04
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1
Ferdig
Noran Hajdari
Nesodden Grappling
Mohammad Al-jibory Fenix Budo & Kampsportsförening Seier på submission - 03:30
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1
Ferdig
Mansur Abdulazisov
Växjö Ju-jutsuklubb
Albert Merovci Trelleborg Muay Thai Klubb Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-1
Ferdig
Martin Lindgren
Svedala Kampsportsförening
Jason Dahlskog Fightzone Malmö Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2
Ferdig
Fredrik Bewick
Göteborgs ju-jutsuklubb
Semir Crnovrsanin Nordic Grappling Arts Seier på submission - 02:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2
Ferdig
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 03:35
Gard Nærø Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2
Ferdig
Ahmed Aljarkas
Halmstad kampsportsförening
Maximilian Deurloo FC Phoenix IF Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-2
Ferdig
Matti Puhakka
Lidköpings BudoKlubb
Peter Borgqvist Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2
Ferdig
Michelle Zunkovic
Växjö Ju-jutsuklubb
Seier med poeng - 07:00
Nathalie Pahlenstam FC Phoenix IF
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
3
Ferdig
Oliver Löfwenius
JJK Samurai
Seier på submission - 04:46
Johan Jönsson Fightzone Malmö
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3
Ferdig
Mohammad Al-jibory
Fenix Budo & Kampsportsförening
Karim Alami TK BJJ SWEDEN Seier på submission - 01:32
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-2
Ferdig
Anders Sundbye
Valhalla Jiu Jitsu IF
Seier med poeng - 05:00
Erik Jonsson MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4
Ferdig
Pontus Hjortskog
Conde IF
Rukman Akhmadov Växjö Ju-jutsuklubb Seier på submission - 01:14
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
4
Ferdig
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 02:24
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-5
Ferdig
Carl-Johan Stael Von Holstein
Halmstad kampsportsförening
Seier med poeng - 05:00
Joakim Papadopoulos Wettbo Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4
Ferdig
Elbrus Kotiev
Växjö Ju-jutsuklubb
Ervin Pasalic Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3
Ferdig
Unknown User
Halmstad kampsportsförening
Hampus Hansen FC Phoenix IF Seier på submission - 02:53
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5
Ferdig
Semir Crnovrsanin
Nordic Grappling Arts
Seier på submission - 03:26
Cristopher Robin Lönn Ultimate Gym Idrottsförening.
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7
Ferdig
Mojtaba Hosseini
MMA Center IF
Marco Norambuena Fightzone Malmö Seier på submission - 00:38
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5
Ferdig
Sebastian Vargnäs
TK BJJ SWEDEN
Seier med poeng - 05:00
Daniel Jokela Backman Karlskoga Budoklubb
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-3
Ferdig
Mantas Gruzauskas
Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Matti Puhakka Lidköpings BudoKlubb Seier på submission - 03:38
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-3
Ferdig
Andreas Karlsson
JJK Samurai
Stratos Perakis West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
6
Ferdig
Oliver Löfwenius
JJK Samurai
Seier på submission - 00:49
Jakub Czuprynski Ultimate Gym Idrottsförening.
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4
Ferdig
Albert Merovci
Trelleborg Muay Thai Klubb
Seier med poeng - 05:00
Maximilian Deurloo FC Phoenix IF
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-4
Ferdig
Jason Dahlskog
Fightzone Malmö
Seier på submission - 01:19
Sindri Kristjansson HALDEN Combat Academy
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
7
Ferdig
David Rosenbaum
Nässjö Kampsport
Diyar Milli Fenix Budo & Kampsportsförening Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
5
Ferdig
Mohammad Al-jibory
Fenix Budo & Kampsportsförening
Seier på submission - 03:21
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5
Ferdig
Hampus Hansen
FC Phoenix IF
Sebastian Pettersson Fightzone Malmö Seier på submission - 02:03
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8
Ferdig
Tomas Grände
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Jakob Thorup Thomsen AKF Fightcenter Seier på submission - 00:47
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-5
Ferdig
Anders Sundbye
Valhalla Jiu Jitsu IF
Seier på submission - 00:45
Alexander Wapinski FC Phoenix IF