Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -64 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A53
Ferdig
Iakovos Kollias
Allstars Kampsportförening
won-by.W - 04:00
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B61
Ferdig
Alexander Eriksson
Allstars
Felix Wargloo won-by.W - 00:36
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C51
Ferdig
David Lavsjö
Lidköpings BudoKlubb
Juned Anvari Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 01:48
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B62
Ferdig
Hugo Nyqvist
FLOW MMA JÄRNA
Alvin Söderström Djurgårdens IF Kampsportsförening won-by.W - 01:13
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A55
Ferdig
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez
Föreningen Telge BJJ & MMA
Ludvig Gustafsson Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W
Boys / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C52
Ferdig
William Tuomivaara
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 01:51
Mattias Villarroel Padilla Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B63
Ferdig
Behnam Razaki
Conde IF
Felix Wargloo won-by.W - 01:13
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A56
Ferdig
Maximus Åberg
Stockholm BJJ-Center
Theo Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö won-by.W
Boys / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C53
Ferdig
Oscar Holmqvist
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:00
Kenneth Karlsson Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A57
Ferdig
Marcus Frösell
Allstars Kampsportförening
won-by.W
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez Föreningen Telge BJJ & MMA
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B64
Ferdig
Alexander Eriksson
Allstars
Alvin Söderström Djurgårdens IF Kampsportsförening won-by.W
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A58
Ferdig
Leo Nedin
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 03:00
Ludvig Gustafsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C55
Ferdig
Jonny Jabrolahdo
Föreningen Telge BJJ & MMA
Hussein Najjar REI Kamsportsförening Botkyrka won-by.W - 04:00
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A59
Ferdig
Devin Benali
Djurgårdens IF kampsportsförening
won-by.W - 00:41
Noah Williams Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A61
Ferdig
Marcus Frösell
Allstars Kampsportförening
Ludvig Gustafsson Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Boys / Grey / -25 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C56
Ferdig
Nemo Lundegard Matz
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Atlas Manswell Hasselgren Team Leites Stockholm IF won-by.W - 01:04
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A62
Ferdig
Leo Nedin
Team Leites Stockholm IF
won-by.W
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez Föreningen Telge BJJ & MMA
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A63
Ferdig
Maximus Åberg
Stockholm BJJ-Center
Devin Benali Djurgårdens IF kampsportsförening won-by.W
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A64
Ferdig
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 03:00
Noah Williams Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Juvenile girls / White / +65 kg (Heavy)
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C57
Ferdig
Yrsa Hillegaart
IFK Mariefred
won-by.W - 04:08
Vanesa Garcia Heredia Nacka Dojo IF
Boys / Orange / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B65
Ferdig
Victor Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Liam Sundqvist Panda Dojo IF won-by.W - 04:00
Boys / Grey / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A60
Ferdig
Enes Kalkan
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 00:36
Alex Sawalha Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A67
Ferdig
Maximus Åberg
Stockholm BJJ-Center
Noah Williams Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö won-by.W
Boys / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C58
Ferdig
Oscar Holmqvist
Nacka Dojo IF
Jonny Jabrolahdo Föreningen Telge BJJ & MMA won-by.W - 01:33
Boys / Grey / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A68
Ferdig
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Devin Benali Djurgårdens IF kampsportsförening won-by.W - 01:19
Boys / Green / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B66
Ferdig
Einari Karlmark
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 00:19
Olle Wahlund IFK Mariefred
Boys / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C59
Ferdig
Kenneth Karlsson
Prana Jiu Jitsu klubb
Hussein Najjar REI Kamsportsförening Botkyrka won-by.W - 00:55
Boys / Orange / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B67
Ferdig
Victor Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Liam Sundqvist Panda Dojo IF won-by.W - 02:02
Boys / Grey / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A65
Ferdig
Enes Kalkan
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 00:51
Alex Sawalha Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Grey / -25 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C60
Ferdig
Atlas Manswell Hasselgren
Team Leites Stockholm IF
Albin Högbom Nacka Dojo IF won-by.W - 03:00
Boys / Grey / -25 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C61
Ferdig
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 01:59
Victor Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A66
Ferdig
Isak Pauli
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:13
Tim Blomqvist Stockholm BJJ-Center