Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B25
Ferdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 01:18
Hugo Enarsson Lidköpings BudoKlubb
Girls / Yellow / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A22
Ferdig
Angelina Youssef
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 02:17
Frida Leine Nacka Dojo IF
Girls / Grey / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C20
Ferdig
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 01:51
Michaela Pepermans Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Yellow / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B26
Ferdig
Tobias Karlsson
Orca Jiu Jitsu
won-by.W - 03:00
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Grey / -72 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C21
Ferdig
Vendela Petersson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Emma Lette Nacka Dojo IF won-by.W - 00:49
Girls / Grey / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C24
Ferdig
Jealina Ewerth
Daniella Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W
Girls / Yellow / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A23
Ferdig
Esmeralda Falkgren
won-by.W - 02:07
Miranda Eriksson FLOW MMA JÄRNA
Girls / Grey / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C25
Ferdig
Petra Karhusaari
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 01:55
Michaela Pepermans Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B27
Ferdig
Erik Karlmark
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 03:00
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Girls / Yellow / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A19
Ferdig
Ebba Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W
Unknown User FLOW MMA JÄRNA
Girls / Grey / -72 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C26
Ferdig
Vendela Petersson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
won-by.W - 01:48
Emma Lette Nacka Dojo IF
Girls / Yellow / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A26
Ferdig
Angelina Youssef
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 01:18
Miranda Eriksson FLOW MMA JÄRNA
Boys / Yellow / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B28
Ferdig
Tobias Karlsson
Orca Jiu Jitsu
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 02:55
Girls / Yellow / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A27
Ferdig
Esmeralda Falkgren
won-by.W - 04:00
Frida Leine Nacka Dojo IF
Girls / Grey / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C28
Ferdig
Jealina Ewerth
Michaela Pepermans Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W
Girls / Grey / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C29
Ferdig
Petra Karhusaari
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Daniella Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B29
Ferdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 00:16
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B30
Ferdig
Hugo Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W - 01:13
Erik Karlmark Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / Grey / -72 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C30
Ferdig
Vendela Petersson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Emma Lette Nacka Dojo IF won-by.W - 03:11
Girls / Yellow / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A24
Ferdig
Molly Frösell
Allstars Kampsportförening
won-by.W
Unknown User FLOW MMA JÄRNA
Girls / Yellow / -60 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A25
Ferdig
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 00:51
Wilma Forsberg Team Leites Stockholm IF
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B31
Ferdig
Alvin Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
won-by.W - 00:21
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Green / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A30
Ferdig
Helene Svensson Karhusaari
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Aurora Ejvall Nacka Dojo IF won-by.W - 02:30
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B32
Ferdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 00:15
Erik Karlmark Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / Yellow / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A28
Ferdig
Ebba Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W - 02:04
Molly Frösell Allstars Kampsportförening
Girls / Yellow / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C27
Ferdig
Emma Stasik
Allstars Kampsportförening
Livia Högbom Nacka Dojo IF won-by.W - 03:35
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B33
Ferdig
Hugo Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W - 01:12
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Girls / Yellow / -60 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A29
Ferdig
Astrid Schölin
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
won-by.W - 01:28
Wilma Forsberg Team Leites Stockholm IF
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B34
Ferdig
Erik Karlmark
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 03:00
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Girls / Green / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A34
Ferdig
Helene Svensson Karhusaari
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Aurora Ejvall Nacka Dojo IF won-by.W - 00:47
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B35
Ferdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 00:32
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Boys / White / -22 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A31
Ferdig
Vince Otter
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Izabelle Youssef Poseidon Jiu Jitsu Academy