Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-14
Afgelopen
Emir Kuljanin
Gävle Ju-Jutsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Ousseino Soumare Järfälla Kampsportklubb
Juvenile boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-10
Afgelopen
William Southern
PEDRO BESSA BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-16
Afgelopen
Josefina Svens
Gävle Ju-Jutsu
Alice Kesteris Stark IF Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-17
Afgelopen
Eugene Korovin
Hive BJJ
Michal Korek Telge BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Juvenile boys / Blue / +89,3 (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-12
Afgelopen
Dexter Gunnhage
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gewonnen via Overgave - 00:08
Kevin Skantz Gracie Stockholm Competition Team
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-17
Afgelopen
Christian Hanna
Telge BJJ & MMA
Ajin Kamil Växjö Titans Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-12
Afgelopen
Andreas Mäkinen
Dala BJJ
Gustav Nilsson Frontline Academy Örebro Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-12
Afgelopen
Fredrik Söderberg
Ground Game Jiu-Jitsu
Jakob Lejonstad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-12
Afgelopen
Johan Canelo
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 01:03
Maximilian Lundgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-13
Afgelopen
Alexander Said
Järfälla Kampsportklubb
Marcus Grönnå Liljeholmen BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-19
Afgelopen
Pegah Javaheri
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Stina Linderholm Stark IF Gewonnen via Punten - 06:00
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-13
Afgelopen
Rafael Kveldstad
Allstars Kampsportförening
Gewonnen via Punten - 05:00
Frank Sandgren Lidköpings BudoKlubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-14
Afgelopen
Elshod Anvarov
Allstars Kampsportförening
Gewonnen via Overgave - 04:24
Mikael Tarighi Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-16
Afgelopen
Freddy Flink
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Andreas Olsson Team Macc Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-18
Afgelopen
Erik Samuelsson
Linköpings Budoklubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Filip Rosengren Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-15
Afgelopen
Jimmy Rambin
Linköpings Budoklubb
Gewonnen via Overgave - 00:49
Guled Jamal Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-13
Afgelopen
Johan Kouva
Gävle Ju-Jutsu
Eric Olofsson Grapplingsällskapet Livhusaren Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-13
Afgelopen
Soufian Lemkaddem
Orca Jiu Jitsu
Joel Zetterberg Combat Academy IF Täby Gewonnen op Beslissing - 05:00
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-15
Afgelopen
Rawan Almohamad
Grapplingverkstan Örebro IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Ellen Larsson Hilti Kristinehamn
Men / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-14
Afgelopen
Jilvan Amiri
Gewonnen via Overgave - 00:45
Mattias Hellström Ekerö BJJ klubb
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
Referee
—
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-9
Afgelopen
Devid Di Porto
FC Phoenix IF
Hassan Muhieddine Järfälla Kampsportklubb Gewonnen via Overgave - 01:32
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-14
Afgelopen
Gabriel Falk
IKSU
Gewonnen via Overgave - 02:56
August Ek Liljeholmen BJJ & MMA
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-14
Afgelopen
Joel Westlund
Gävle Ju-Jutsu
Tiziano Leonardi Liljeholmen BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Women / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-17
Afgelopen
Anna Gustafsson
Sundsvalls Budoklubb
Josefina Svens Gävle Ju-Jutsu Gewonnen via Overgave - 02:51
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-15
Afgelopen
Colman Etelkozi
Föreningen Team Gringo
Filip Bergkvist Hilti Kristinehamn Gewonnen via Overgave - 01:35
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-18
Afgelopen
Michal Korek
Telge BJJ & MMA
Gewonnen via Punten - 05:00
Henrik Skantz Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-13
Afgelopen
Martin Benson
IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Leo Fröderberg Checkmat Haninge
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-16
Afgelopen
Hakim Rahmani
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Max Cederlund Alpha Training Center IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-16
Afgelopen
Kasper Stenberg
FEJK Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Adam Falk Ground Game Jiu-Jitsu
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-20
Afgelopen
Michaela Grönlund
Valhalla Jiu Jitsu IF
Johanna Nilsson Viva Zapata Martial Arts IF Gewonnen via Punten - 06:00
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-19
Afgelopen
Anders Malmqvist
Bålsta Dojo IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Ajin Kamil Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-19
Afgelopen
Rikard Höllerbauer
Grapplingverkstan Örebro IF
Pontus Hildebrand Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 01:15