Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Walkover
David Johansson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / Purple / -79.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Jacob Ahlin
Rikard Grankvist Frontline Academy Örebro Gewonnen via Walkover
Men / Adult / Purple / -79.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gewonnen via Walkover
Rikard Grankvist Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Purple / -79.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Rikard Grankvist
Frontline Academy Örebro
Sten Maaslieb SBG Estonia Gewonnen via Walkover
Men / Adult / Purple / -85.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Martin Machl
Gewonnen via Walkover
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / Blue / -79.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Nicholas S. Jacobsson
Allstars Kampsportförening
Gewonnen via Walkover
Lech Zielinski Lets roll bjj
Open class - Men / White / +73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Eric Wennergren
Ultimate Gym Idrottsförening.
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Gewonnen via Walkover
Open class - Men / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Daniel Wikström
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Mikael Edström Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gewonnen via Walkover
Open class - Men / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Robin Bohlin
Gewonnen via Walkover
Mikael Edström Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open class - Men / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Mikael Edström
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Dennis Lius SKIFT Gewonnen via Walkover
Open class - Men / Blue / +73.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Daniel Östlund
Hilti Västerås Bjj Klubb
Adib Kamal Allstars Kampsportförening Gewonnen via Walkover
Open class - Men / Brown/Black / Open weight
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Lauri Karppinen
Föreningen Team Gringo
Max Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Walkover
Open class - Men / Brown/Black / Open weight
(Pershagenhallen)
A42
Afgelopen
Joachim Claesson
Gewonnen via Walkover
Lauri Karppinen Föreningen Team Gringo
Open class - Men / Purple / Open weight
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Joakim Ahlin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Walkover
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / White / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
B1
Afgelopen
Max Bengtsson
Amir Malekpour Reinaldo Ribeiro Team Gewonnen via Overgave - 01:46
Women / Adult / White / -66.5 kg
(Pershagenhallen)
A1
Afgelopen
Rebecka Molin
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Lina Olofsson Öststorm Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Adult / Blue / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Mikael Edström
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Robin Bohlin Gewonnen via Walkover
Men / Adult / Blue / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
C1
Afgelopen
Karl Pegers
Gewonnen via Overgave - 01:46
Dennis Lius SKIFT
Men / Adult / White / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
B2
Afgelopen
Ariel Campoverde
Frontline Academy Örebro
Unknown User Allstars Kampsportförening Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Adult / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
C3
Afgelopen
Daniel Rezaee
GBG MAC IF
Jonathan Gustafsson Granström Gewonnen via Punten - 06:00
Women / Adult / White / +76.5 kg
(Pershagenhallen)
A4
Afgelopen
Laura Mallene
SBG Estonia
Yrsa Sandin Allstars Kampsportförening Gewonnen op Beslissing - 05:00
Men / Adult / White / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
B3
Afgelopen
Amir Malekpour
Reinaldo Ribeiro Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Sebastian Furmanek Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / Blue / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
Afgelopen
Mikael Edström
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Dennis Lius SKIFT Gewonnen via Walkover
Women / Adult / White / -66.5 kg
(Pershagenhallen)
A2
Afgelopen
Unknown User
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gewonnen via Punten - 05:00
Rebecka Molin Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Adult / White / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
B4
Afgelopen
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Mikko Sinkkonen Polar Jiu Jitsu Team Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Adult / Blue / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
Men / Adult / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
C4
Afgelopen
Jonathan Gustafsson Granström
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:46
Daniel Wikström Föreningen Västerås Kampsportcenter
Men / Adult / White / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
B7
Afgelopen
Robin Jonsson
Jonas Nilsson Allstars Kampsportförening Gewonnen via Punten - 05:00
Women / Adult / Blue / -56.5 kg
(Pershagenhallen)
A5
Afgelopen
Astrid Schölin
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gewonnen via Punten - 06:00
Men / Adult / Blue / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
C5
Afgelopen
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -67.5 kg
(Pershagenhallen)
B5
Afgelopen
Sebastian Furmanek
Kaisho Kampsportklubb
Gewonnen via Overgave - 00:30
Unknown User Allstars Kampsportförening
Men / Adult / White / -73.5 kg
(Pershagenhallen)
B8
Afgelopen
Ernest Gara
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 03:16