Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Lördag)
B-38
완료됨
Martin Todorovic
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Wille Wendt Lomma CJJ
Girls Gi / Yellow & Orange / Teen I & II (13-14yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
D-47
완료됨
Casandra Jeppesen
Arte Suave DK
Won by Submission - 04:00
Caisa Lyng SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
완료됨
Adam Kuno Hansen
Siam Jiu Jitsu
Won by Walkover
Yehya Dibes Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-38
완료됨
Henrik Knudsen
Ystad sportklubb Bjj
Won by points - 05:00
Asbjørn Bang Hive BJJ
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-57
완료됨
Oqvin Mattsson
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Hani Al Mughrabi Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
C-46
완료됨
Bruno Mellbin
Fightzone Malmö
Olivier Filipowicz Conde IF Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-39
완료됨
Oskar Magnusson
Ystad sportklubb Bjj
Eric Olofsson Grapplingsällskapet Livhusaren Won by points - 05:00
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-58
완료됨
William Tirsgaard
Spring Jiujitsu
Zulkar Nayem Islam Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Disqualification (disqualification) - 03:33
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
B-41
완료됨
Olle Rang
Karlskrona BJJ
Jonas Andersson MMA Center IF Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey & Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
D-49
완료됨
Theo Ruiz Petrovic
Fightzone Malmö
Alpi Makhauri Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 01:17
Girls Gi / Yellow & Orange / Teen I & II (13-14yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
D-48
완료됨
Caisa Lyng
SIAM BJJ / Halavanca
Won by Submission - 00:18
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
완료됨
Cian Rattigan
Lund Grappling Academy
Yehya Dibes Fightzone Malmö Won by Walkover
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-59
완료됨
Oqvin Mattsson
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:22
Mahmoud Mohamad Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-40
완료됨
Aksel Eilard
Ystad sportklubb Bjj
Won by Submission - 02:41
Jason Dahlskog Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Lördag)
B-39
완료됨
Martin Todorovic
Art Of Roll IF
Wille Wendt Lomma CJJ Won by Submission - 02:49
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
C-47
완료됨
Adam Kuno Hansen
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:44
Bruno Mellbin Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-60
완료됨
Hani Al Mughrabi
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by Submission - 02:17
Zulkar Nayem Islam Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
완료됨
Yehya Dibes
Fightzone Malmö
Olivier Filipowicz Conde IF Won by Walkover
Boys Gi / Grey & Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
D-50
완료됨
Isac Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 03:40
Abdurrahman Sandic Art Of Roll IF
Girls Gi / white & Grey / Junior I & II(10-11yrs) / Above 51,5 kg
(Lördag)
B-42
완료됨
Laiha Mirza
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Tekla Westberg Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / Yellow / Junior III & Teen I (12-13yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
C-48
완료됨
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Dario Schumacher Fightzone Malmö Won by Submission - 02:17
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-63
완료됨
Oqvin Mattsson
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:35
William Tirsgaard Spring Jiujitsu
Boys Gi / Yellow / Junior III & Teen I (12-13yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
C-49
완료됨
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Yasin Gazukaev Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 00:41
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-62
완료됨
Zulkar Nayem Islam
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mahmoud Mohamad Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 01:16
Boys Gi / Grey & Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
D-51
완료됨
Alpi Makhauri
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 01:23
Lucas Rasmussen Lund Grappling Academy
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-61
완료됨
William Tirsgaard
Spring Jiujitsu
Won by Submission - 01:36
Hani Al Mughrabi Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / Grey & Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
D-52
완료됨
Abdurrahman Sandic
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Theo Ruiz Petrovic Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Lördag)
B-40
완료됨
Martin Todorovic
Art Of Roll IF
Wille Wendt Lomma CJJ Won by Submission - 02:50
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
C-54
완료됨
Benjamin Smajic
Kaisho Kampsportklubb
Wilson Terra Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III & Teen I (12-13yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
C-50
완료됨
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 03:58
Boys Gi / Grey & Yellow / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
D-53
완료됨
Alpi Makhauri
Kaisho Kampsportklubb
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro Won by points - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1-2 / -64,0 kg (Feather)
(Lördag)
A-65
완료됨
Gabriel Öhrstedt
JJK Samurai
Won by points - 05:00
Hugo Samuelsson Växjö Titans Kampsportsförening