Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-41
완료됨
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Melina Seidl Fightzone Malmö Won by points - 00:08
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-47
완료됨
Simon Nåsell
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 04:00
Sandro Buzdalek Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-38
완료됨
Fabian Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Won by points - 03:00
Herman Nilsson Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-35
완료됨
Leia Acklid
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 02:05
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-33
완료됨
Albert Merovci
Trelleborg Muay Thai Klubb
Won by points - 05:00
Anders Sundbye Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-34
완료됨
Naeem Adan
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Danny Linton Fightzone Malmö Won by Submission - 01:04
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-50
완료됨
Adam Khatuev
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 00:26
Ian Ekström Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-36
완료됨
Melisa Cinar
Fightzone Malmö
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Won by Submission - 01:41
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-35
완료됨
Jesaja Lundgren
Fightzone Malmö
Pim Hulthen Conde IF Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-37
완료됨
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Won by Submission - 00:59
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-39
완료됨
Harry Ragnerup
Fightzone Malmö
Won by points - 03:00
Huechel Altamirano MMA Center IF
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-42
완료됨
Melina Seidl
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:28
Leah Quinta Magana MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-34
완료됨
Asbjørn Bang
Hive BJJ
Won by points - 05:00
Alexander Lundström Art Of Roll IF
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-43
완료됨
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Sonia Svensson Fightzone Malmö Won by Submission - 02:31
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-51
완료됨
Sandro Buzdalek
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 00:28
Ian Ekström Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-38
완료됨
Natalie Mogman
Art Of Roll IF
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Won by Submission - 00:58
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-35
완료됨
Oskar Magnusson
Ystad sportklubb Bjj
Won by Submission - 02:42
Erik Jonsson Växjö Ju-jutsuklubb
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-55
완료됨
Zulkar Nayem Islam
Föreningen Frontier MMA Akademi
Oqvin Mattsson Art Of Roll IF Won by Submission - 02:41
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior II - Teen II (11-14 yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
C-39
완료됨
Emily Broberg
MMA Center IF
Sara Majidi Art Of Roll IF Won by Submission - 01:01
Girls Gi / Yellow & Orange / Teen I & II (13-14yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
D-46
완료됨
Casandra Jeppesen
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:38
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-36
완료됨
Aksel Eilard
Ystad sportklubb Bjj
Won by Submission - 01:56
Robin Strandberg Art Of Roll IF
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-53
완료됨
Adam Khatuev
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 01:00
Simon Nåsell Växjö Titans Kampsportsförening
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
완료됨
Yehya Dibes
Fightzone Malmö
Bruno Mellbin Fightzone Malmö Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-36
완료됨
Amadeus Svensson
Conde IF
Won by points - 04:00
Danny Linton Fightzone Malmö
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior II - Teen II (11-14 yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
C-40
완료됨
Emily Broberg
MMA Center IF
Iris Vikgren Conde IF Won by Submission - 01:05
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-44
완료됨
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Melina Seidl Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Boys Gi / White , Grey & Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Lördag)
C-44
완료됨
Adam Kuno Hansen
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:48
Olivier Filipowicz Conde IF
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-37
완료됨
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Pim Hulthen Conde IF Won by Submission - 03:11
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-37
완료됨
Jason Dahlskog
Fightzone Malmö
Won by points - 05:00
Albert Merovci Trelleborg Muay Thai Klubb
Girls Gi / White, Grey & Yellow / Junior II - Teen II (11-14 yrs) / -52.5 kg
(Lördag)
C-41
완료됨
Iris Vikgren
Conde IF
Sara Majidi Art Of Roll IF Won by Submission - 03:31
Boys Gi / White & Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
A-56
완료됨
Mahmoud Mohamad
Föreningen Frontier MMA Akademi
William Tirsgaard Spring Jiujitsu Won by points - 04:00
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-45
완료됨
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Leah Quinta Magana MMA Center IF Won by points - 04:00