Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
8
완료됨
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Won by points - 07:00
Alexander J. Andheden Fenix Budo & Kampsportsförening
Girls / -31 kg / White / Grey
(MATS)
17
완료됨
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Iris Vikgren Conde IF
Boys / -37 kg / White
(MATS)
19
완료됨
Liam Wallander
Mölnlycke Academy
Won by points - 04:00
Angus Algebäck West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -37 kg / Grey / Yellow
(MATS)
21
완료됨
Marlon Dohlmann
Won by Submission - 00:31
Adrian Karin TK BJJ SWEDEN
Boys / -37 kg / Grey / Yellow
(MATS)
23
완료됨
Yunus Razaki
Conde IF
Won by Submission - 01:52
Elias Alhquist Art Of Roll IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
22
완료됨
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
18
완료됨
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 03:00
Emii Lindström Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -37 kg / Grey / Yellow
(MATS)
22
완료됨
William Gottlieb Bergstrøm Morell
YIK.DK / Brotherhood
Won by Submission - 02:22
Adrian Karin TK BJJ SWEDEN
Boys / -28 kg / White / Grey
(MATS)
14
완료됨
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Girls / -52 kg / Yellow / Orange
(MATS)
26
완료됨
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Sanna Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Submission - 00:31
Boys / -37 kg / White
(MATS)
20
완료됨
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 04:00
Angus Algebäck West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
19
완료됨
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Alva Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / -44 kg / White
(MATS)
24
완료됨
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:12
Jonathan Ludvigsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -28 kg / White / Grey
(MATS)
15
완료됨
Axel Wallentin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 01:40
Christian Risager YIK.DK / Brotherhood
Boys / -37 kg / Grey / Yellow
(MATS)
25
완료됨
William Gottlieb Bergstrøm Morell
YIK.DK / Brotherhood
Yunus Razaki Conde IF Won by Submission
Boys / -37 kg / White
(MATS)
21
완료됨
Frederik Belbin
Renegade
Won by Submission - 00:37
Liam Wallander Mölnlycke Academy
Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
20
완료됨
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Alva Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
23
완료됨
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Liam Kvist Art Of Roll IF Won by Decision - 04:00
Girls / -52 kg / Yellow / Orange
(MATS)
27
완료됨
Alva Fjellåker
Kaisho Kampsportklubb
Hannah Mihalj Arte Suave DK Won by Submission - 00:42
Girls / -56 kg / Grey / Yellow /Orange
(MATS)
30
완료됨
Abantika Sengupta
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Elin Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Submission - 03:49
Boys / -28 kg / White / Grey
(MATS)
17
완료됨
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Axel Wallentin Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 02:45
Boys / -44 kg / White
(MATS)
25
완료됨
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Otto Håkansson Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 00:33
Boys / -48 kg / White /Grey/Yellow
(MATS)
28
완료됨
Viggo Svensson
GBG MAC IF
Julius Mørck Arte Suave DK Won by points - 04:00
Girls / -34 kg / White / Grey
(MATS)
22
완료됨
Angelina De Melo
TK BJJ SWEDEN
Won by Submission - 00:30
Asmina Karlsson Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -37 kg / Grey / Yellow
(MATS)
Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
21
완료됨
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 01:48
Tindra Skirhammar GBG MAC IF
Boys / -44 kg / White
(MATS)
26
완료됨
Jonathan Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Oliver Hagert Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 00:34
Boys / -28 kg / White / Grey
(MATS)
16
완료됨
Amadeus Svensson
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:17
Boys / -44 kg / White
(MATS)
27
완료됨
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:01
Otto Håkansson Fenix Budo & Kampsportsförening
Girls / -52 kg / Yellow / Orange
(MATS)
28
완료됨
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Alva Fjellåker Kaisho Kampsportklubb Won by points - 04:00
Boys / -48 kg / White /Grey/Yellow
(MATS)
29
완료됨
Killian Ramsten
FC Phoenix IF
Won by points - 04:00
Nathanael Nordqvist Anjou Växjö Titans Kampsportsförening
Girls / -34 kg / White / Grey
(MATS)
23
완료됨
Angelina De Melo
TK BJJ SWEDEN
Won by Submission - 00:49
Rakel Furali Fenix Budo & Kampsportsförening