Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A43
終了
Theo Naralex
FLOW MMA JÄRNA
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 01:24
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C41
終了
Kian Benali
Djurgårdens IF kampsportsförening
won-by.W - 02:47
David Lavsjö Lidköpings BudoKlubb
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B49
終了
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Jack Allegren Djurgårdens IF kampsportsförening won-by.W - 00:46
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A47
終了
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 01:42
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B50
終了
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
won-by.W - 00:18
Ralf Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C42
終了
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:42
Rasmus Backman Föreningen Telge BJJ & MMA
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C43
終了
Stergos Pafiakis
Panda Dojo IF
Gustaf Kjellander Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Boys / White / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A44
終了
Liam Gorosabel
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Theodor Christiansson Dynamix Köping Idrottsförening won-by.W - 01:04
Boys / Yellow / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B51
終了
Rickard Martinovsky
FLOW MMA JÄRNA
won-by.W - 03:35
Hugo Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -64 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A45
終了
Sadaf Khan
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Iakovos Kollias Allstars Kampsportförening won-by.W - 04:00
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C44
終了
Juned Anvari
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT won-by.W - 01:15
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B52
終了
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 03:00
Ralf Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C45
終了
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
won-by.W - 02:04
Gustaf Kjellander Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A48
終了
Theodor Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Daniel Bidbayrov Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B53
終了
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
won-by.W - 01:01
Jack Allegren Djurgårdens IF kampsportsförening
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C46
終了
Stergos Pafiakis
Panda Dojo IF
won-by.W - 03:00
Rasmus Backman Föreningen Telge BJJ & MMA
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B55
終了
Behnam Razaki
Conde IF
won-by.W - 00:44
Alexander Eriksson Allstars
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Boys / Grey / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A50
終了
Damon Aziz
Jack Jacobson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 03:00
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C47
終了
Kian Benali
Djurgårdens IF kampsportsförening
Juned Anvari Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 04:00
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B57
終了
Behnam Razaki
Conde IF
Alvin Söderström Djurgårdens IF Kampsportsförening won-by.W - 01:21
Boys / White / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A51
終了
Liam Gorosabel
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Daniel Bidbayrov Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 01:11
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B58
終了
Alexander Eriksson
Allstars
Hugo Nyqvist FLOW MMA JÄRNA won-by.W - 02:20
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C48
終了
David Lavsjö
Lidköpings BudoKlubb
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT won-by.W - 02:11
Boys / White / -64 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A49
終了
Noah Gahnertz
Nyköpings kampsportsklubb
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 00:43
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B59
終了
Felix Wargloo
won-by.W - 04:00
Alvin Söderström Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / Grey / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A54
終了
Damon Aziz
Jack Jacobson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 01:02
Boys / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C49
終了
William Tuomivaara
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 00:34
Mattias Villarroel Padilla Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / White / -40kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C50
終了
Kian Benali
Djurgårdens IF kampsportsförening
won-by.W - 04:00
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT
Boys / Grey / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A52
終了
Marcus Frösell
Allstars Kampsportförening
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF won-by.W - 02:29
Boys / Orange / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B60
終了
Behnam Razaki
Conde IF
won-by.W - 00:31
Hugo Nyqvist FLOW MMA JÄRNA