Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A34
Finito
Oliver Banda
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Amadeus Svensson Won by Submission - 00:41
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C31
Finito
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 02:45
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A35
Finito
Rafael Delgado
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Viggo Lindh Kingpin Grappling Academy IF
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C32
Finito
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:57
Yrsa Hertl Fenix Budo & Kampsportsförening
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B30
Finito
Zeir Keric
Conde IF
Won by Submission - 00:29
Viktor Lundgren Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A36
Finito
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Amadeus Svensson Won by Submission - 00:55
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C33
Finito
Isabella Björklund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 02:08
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A37
Finito
Oliver Banda
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Viggo Lindh Kingpin Grappling Academy IF Won by Submission - 02:37
10-11 år / Flickor / -53kg / Vitt - grått
(Day 1)
B35
Finito
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wilma Gröndahl MMA Center IF Won by points - 03:00
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C34
Finito
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 01:44
Yrsa Hertl Fenix Budo & Kampsportsförening
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A38
Finito
Feline Tweeboom
Jiu Jitsu Factory
Won by Submission - 00:08
Arvid Volmer Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B31
Finito
Valdemar Bratt
Dynamix Herrljunga
Zeir Keric Conde IF Won by Submission - 01:51
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A39
Finito
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Lewi Björnram Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:31
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C35
Finito
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Won by points - 03:00
Isabella Björklund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B32
Finito
Melwin Björnram
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:41
Viktor Lundgren Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A40
Finito
Feline Tweeboom
Jiu Jitsu Factory
Won by Submission - 00:54
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C36
Finito
Yrsa Hertl
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 00:38
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
10-11 år / Flickor / -53kg / Vitt - grått
(Day 1)
B36
Finito
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Noelle Larsson Frontline Academy Örebro Won by Decision - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A41
Finito
Arvid Volmer
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Davina Gustafsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:13
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C37
Finito
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Isabella Björklund West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 02:09
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A42
Finito
Lewi Björnram
Frontline Academy Örebro
Won by points - 03:00
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B33
Finito
Valdemar Bratt
Dynamix Herrljunga
Won by points - 03:00
Viktor Lundgren Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C38
Finito
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Won by Submission - 00:17
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A43
Finito
Feline Tweeboom
Jiu Jitsu Factory
Won by Submission - 01:03
Davina Gustafsson Frontline Academy Örebro
12-13 år / Pojkar / Grått - Orange / -32 kg
(Day 1)
C39
Finito
Sixten Ciba
Theodore Grenmark Won by Submission - 02:16
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B34
Finito
Melwin Björnram
Frontline Academy Örebro
Zeir Keric Conde IF Won by Submission - 01:25
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / - 34 kg
(Day 1)
C42
Finito
Ingrid Berntsson
Kingpin Grappling Academy IF
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Decision - 01:08
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
Finito
Arvid Volmer
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Lewi Björnram Frontline Academy Örebro Won by Walkover
10-11 år / Flickor / -53kg / Vitt - grått
(Day 1)
B37
Finito
Wilma Gröndahl
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Noelle Larsson Frontline Academy Örebro
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / - 28 kg
(Day 1)
A44
Finito
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Won by points - 03:00
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
12-13 år / Pojkar / Grått - Orange / -32 kg
(Day 1)
C40
Finito
Sixten Ciba
Theodore Grenmark Won by points - 03:00
8-9 år / Flickor / Vitt - grått / -38 kg
(Day 1)
B38
Finito
Alma Myhrén
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF Won by points - 03:00