Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight Purple
(Söndag)
B-73
Terminé
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 03:19
Daniel Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Söndag)
A-59
Terminé
Martin Lindgren
Ystad sportklubb Bjj
Theodor Shafaati Art Of Roll IF Gagné par soumission - 04:35
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-67
Terminé
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Gagné par soumission - 01:18
Jimmy Rolfsen Bjj3000
Male Absolute Gi / Brown / Master 1 / Open Weight Brown
(Söndag)
B-70
Terminé
Morten Pedersen
Bjj3000
Gagné par soumission - 05:08
Mikael Olsson Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-60
Terminé
Henrik Affe
Arte Suave DK
Boris Honc Föreningen Frontier MMA Akademi Gagné par soumission - 01:08
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-65
Terminé
Adem Crnalic
Gagné par points - 06:00
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-61
Terminé
Henrik Rahbæk Knudsen
Fightsport Køge
Ragnar Lönnerbro Gagné par soumission - 02:01
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-74
Terminé
Robin Oscarsson
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par points - 05:00
Fredrik Nilsson Art Of Roll IF
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-62
Terminé
Boris Honc
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gagné par points - 05:00
Giacinto Marcellino Fightzone Malmö
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-68
Terminé
Tim Rasmussen
Rumble Sports
Kian Boysen Arte Suave DK Gagné par soumission - 03:31
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-69
Terminé
Markus Johansson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Gagné par soumission - 02:36
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-63
Terminé
Ragnar Lönnerbro
Artur Rakowski Fightzone Malmö Gagné par points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-75
Terminé
Aram Warsan
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 03:01
Daniel Sabo Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-70
Terminé
Adem Crnalic
Gagné par points - 06:00
Mathias Ejby Djurhuus Arte Suave DK
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-76
Terminé
Theodor Shafaati
Art Of Roll IF
Devid Di Porto Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par soumission - 02:40
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A-66
Terminé
Daniel Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Paul Grönborg Nacka Dojo IF Gagné par points - 07:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-71
Terminé
Kian Boysen
Arte Suave DK
Serwan Al-badri Art Of Roll IF Gagné par soumission - 05:19
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-77
Terminé
Pawel Armata
Ystad sportklubb Bjj
Markus Lilienberg Fightzone Malmö Gagné par points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-64
Terminé
Giacinto Marcellino
Fightzone Malmö
Ragnar Lönnerbro Gagné par points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-72
Terminé
Adem Crnalic
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Gagné par soumission - 01:20
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-78
Terminé
Martin Lindgren
Ystad sportklubb Bjj
Christopher Toala Art Of Roll IF Gagné par soumission - 00:50
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-65
Terminé
Boris Honc
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gagné par points - 05:00
Artur Rakowski Fightzone Malmö
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-79
Terminé
Devid Di Porto
Valhalla Jiu Jitsu IF
Markus Lilienberg Fightzone Malmö Gagné par soumission - 01:47
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-74
Terminé
Kian Boysen
Arte Suave DK
Adem Crnalic Gagné par soumission - 03:59
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-80
Terminé
Martin Lindgren
Ystad sportklubb Bjj
Devid Di Porto Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par forfait - -1:-59
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-67
Terminé
Pontus Åkesson
Ystad sportklubb Bjj
Joan Lundh Föreningen Frontier MMA Akademi Gagné par soumission - 04:21
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / +76
(Söndag)
C-73
Terminé
Giacinto Marcellino
Fightzone Malmö
Henrik Rahbæk Knudsen Fightsport Køge Gagné par soumission - 01:52
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Söndag)
A-68
Terminé
Fredrik Hansson
Fightzone Malmö
Sindri Jonsson Lund Grappling Academy Gagné par décision - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / +76
(Söndag)
C-75
Terminé
Artur Rakowski
Fightzone Malmö
Boris Honc Föreningen Frontier MMA Akademi Gagné par points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Söndag)
A-71
Terminé
Agge Nielsen
CSA.dk
Gagné par soumission - 04:20
Tim Johansson-Hugg Lund Grappling Academy
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Söndag)
B-81
Terminé
Christopher Toala
Art Of Roll IF
Gagné par points - 05:00
Markus Lilienberg Fightzone Malmö
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Söndag)
C-76
Terminé
Serwan Al-badri
Art Of Roll IF
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Gagné par soumission - 01:04