Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -52 kg / Orange
13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B52
Terminé
Julia Mraz
Molly Frösell Allstars Kampsportförening
Boys / -31 kg / Yellow
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A41
Terminé
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Axel Halvarsson Panda Dojo IF
Boys / Orange / -40 kg
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A73
Terminé
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Allegren Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / -44 kg / Orange
12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C18
Terminé
Theo Nylander-Vårdal
Panda Dojo IF
Liam Uusimaa Olin KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Boys / -48 kg / Yellow
12-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C31
Terminé
Niklas Polywoda
Team Leites Stockholm IF
Vidar Helin Frontline Academy Örebro
Boys / -48 kg / Orange
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C34
Terminé
Alexander Eriksson
Lets roll bjj
Felix Wargloo
Boys / -56 kg / Yellow
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C39
Terminé
Daniel Bidbayrov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Rickard Martinovsky FLOW MMA JÄRNA
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Terminé
Kasper Viding
Hilti Västerås Bjj Klubb
Gagné par forfait
Eddie Sundvall Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -64 kg / Orange
13-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B58
Terminé
Alice Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Nova Flink Bålsta Dojo IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Terminé
Kasper Viding
Hilti Västerås Bjj Klubb
Philip O Connor Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par forfait
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Terminé
Per Söderbäck
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Gagné par forfait
Markus Hector Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Terminé
Daniel Olderius
Hilti BJJ Stockholm
Gagné par forfait
Jakob Westin Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B52
Terminé
Theodor Lund
Linköpings Budoklubb
Gagné par forfait
Erik Gahnertz
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A1
Terminé
Roy Grizzly Kaven
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Daniel Abboud Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 03:00
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C1
Terminé
Maximilian Aliaga Ljung
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Gagné par soumission - 01:16
Xavi Garcia Cordova Hilti BJJ Stockholm
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B1
Terminé
Jessica Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par points - 03:00
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C2
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par soumission - 00:45
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B2
Terminé
Izabelle Youssef
Lets roll bjj
Gagné par soumission - 01:43
Elvira Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Boys / -44 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C9
Terminé
Alex Fredin
David Lavsjö Lidköpings BudoKlubb Gagné par points - 03:00
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A3
Terminé
Maximilian Umana
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par soumission - 00:58
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A4
Terminé
Viggo Qvist
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
David Rocha Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 03:00
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B7
Terminé
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 03:00
Tiara Gallegos Laurén Orca Jiu Jitsu
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C3
Terminé
Maximilian Aliaga Ljung
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Gagné par soumission - 01:21
Anthony Pettersson
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C4
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par soumission - 00:26
Melvin Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A2
Terminé
Daniel Abboud
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 03:00
Mateja Milenkovic Nacka Dojo IF
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B8
Terminé
Livia Lanza
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Meja Demburg Lidköpings BudoKlubb Gagné par points - 03:00
Boys / -44 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C10
Terminé
Emil Svetsnoff
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Gagné par soumission - 00:35
Stergos Pafiakis Panda Dojo IF
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A5
Terminé
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 00:55
Victor Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B3
Terminé
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par points - 03:00
Izabelle Youssef Lets roll bjj
Boys / -22 kg / White
5-7 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A15
Terminé
Léon Sirvaut
Team Leites Stockholm IF
Diniro Aziz Gagné par points - 02:00
Boys / -44 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C12
Terminé
Alex Fredin
Gagné par soumission - 02:18
Stergos Pafiakis Panda Dojo IF
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B9
Terminé
Felicia Lindhe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Isabella Delzanno Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:27