Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-25
Terminé
Sven Johansson
Frontline Academy Örebro
Simon Desta Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par soumission - 01:49
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-24
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 01:40
Lukas Szerszen Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
C-24
Terminé
Adem Crnalic
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 02:51
David Ajena Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-25
Terminé
Lars Söderström
SKIFT
Karl Pegers Gagné par soumission - 01:04
Men / Adult / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday 8th October)
G-30
Terminé
Martin Carlsson
Frontline Academy Örebro
Johan Levinsson Linköpings Budoklubb Gagné par décision - 06:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-26
Terminé
Andreas Atia
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 05:00
Fredrik Viklund Gävle Ju-Jutsu
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-24
Terminé
Dennis Lius
SKIFT
Robert Gehrke KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Gagné par soumission - 03:06
Absolute Women / White / Adult
(Sunday 8th October)
D-21
Terminé
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Gagné par points - 05:00
Amanda Heed Lets roll bjj
Men / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
E-24
Terminé
Johannes Lundström
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa Gagné par points - 08:00
Men / Master 1 (30+) / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
H-21
Terminé
Erdeneshish Khosbayar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Anders Källbjer Idrottsklubben Studenterna i Umeå Gagné par soumission - 03:13
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-25
Terminé
Unknown User
Nebrass Alshimerty Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par points - 05:00
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-26
Terminé
Michel Cerqueira
GBG MAC IF
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par points - 06:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-27
Terminé
Björn Gillsbro
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Gagné par points - 05:00
Jesper Nordkvist
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
G-24
Terminé
Erik Lundin
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par points - 06:00
Jaak Horn Hilti Fightcenter Åland
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-27
Terminé
Jakob Westin
Viva Zapata Martial Arts IF
Andreas Larsson Gävle Ju-Jutsu Gagné par soumission - 01:37
Absolute Men / White / Master 1-3 / -76 kg
(Sunday 8th October)
D-19
Terminé
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 03:53
Absolute Men / Blue / Master 1-3 / +76
(Sunday 8th October)
H-25
Terminé
Kamo Poghosyan
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 05:00
Mattias Ernemo West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-28
Terminé
Robin Klase
IF Norrköping Kampsport
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Gagné par soumission - 04:24
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-26
Terminé
Ville Nordin
Umeå Kampcenter IF
Gagné par points - 05:00
Leo Farsiani Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
E-25
Terminé
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Gagné par soumission - 00:57
Oliver Kiffer
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-28
Terminé
Alexander Östberg-Larsson
IF Stockholm BJJ-Center
Kabir Bahtijarevic Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par décision - 05:00
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
G-25
Terminé
Christopher Jeanpier Basauri Corrales
Nacka Dojo IF
Ivan Sundell Gagné par points - 06:00
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-27
Terminé
Robert Gehrke
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Rami Shalhoub Art Of Roll IF Gagné par soumission - 01:26
Absolute Women / White / Adult
(Sunday 8th October)
D-22
Terminé
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Gagné par points - 05:00
Manon Carriere Umeå Kampcenter IF
Absolute Men / Purple / Adult / Absolute
(Sunday 8th October)
E-27
Terminé
Jonas Kei
Prana Jiu Jitsu klubb
Jonas Nielsen Gagné par points - 07:00
Absolute Men / Blue / Master 1-3 / +76
(Sunday 8th October)
H-22
Terminé
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu Gagné par points - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
Terminé
Tony Wallin
Gagné par forfait
Juho Kaikko HILTI FINLAND
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
C-25
Terminé
Alexander Nystrand
IF Stockholm BJJ-Center
David Ajena Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 03:43
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-27
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 01:31
Nebrass Alshimerty Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-28
Terminé
Robin Bohlin
Gagné par soumission - 02:01
Tamino Emmoth Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-29
Terminé
Oliver Bokvist
Mats Svanberg Fightzone Gagné par soumission - 04:20
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday 8th October)
D-23
Terminé
Madeleine Danielsson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Gagné par points - 06:00
Cindy Nabro Idrottsklubben Studenterna i Umeå