Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / Grey / Yellow / Green / -60 kg / -64kg (ålder:2004-7) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A42
Terminé
Felicia Silvernäs
Nacka Dojo IF
Molly Frösell Allstars Kampsportförening Gagné par points - 04:00
Boys / White / Grey / -34kg (ålder:2010-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C43
Terminé
Mark Albert Savickij
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 03:00
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / White / Grey / Yellow / -60 kg (ålder: 2004-6)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B40
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par soumission - 00:41
Konrad Lehoczki Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Terminé
Elin Cabrera
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Alma Rönngårdh Panda Dojo IF Gagné par forfait
Boys / White / Grey / -31 kg (ålder:2011-12) Grupp A
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C37
Terminé
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hugo Wåglund SKIFT Gagné par points - 03:00
Boys / Orange / Green / -60 kg (ålder:2004-5)
ålder 2004-2005
—
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B45
Terminé
Isak Helin
Frontline Academy Örebro
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par soumission - 01:38
Girls / Grey / Yellow / Green / -60 kg / -64kg (ålder:2004-7) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A43
Terminé
Jessica Fica
Gagné par soumission - 00:37
Disa Almgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / White / Grey / Yellow / -60 kg (ålder: 2004-6)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B41
Terminé
Arvid Gunérus
021 Grappling
Rasmus Engström 021 Grappling Gagné par soumission - 00:42
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A46
Terminé
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 04:00
Malika Hussein Panda Dojo IF
Boys / White / Grey / -34kg (ålder:2010-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C44
Terminé
Leon Staszak
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Gagné par soumission - 01:24
Billy Grahn Okeke Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / Orange / Green / -60 kg (ålder:2004-5)
ålder 2004-2005
—
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B46
Terminé
Liam Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 04:00
Boys / White / Grey / -34kg (ålder:2010-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C45
Terminé
Mark Albert Savickij
Team Leites Stockholm IF
Abdelrahman Megali Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par points - 03:00
Girls / Grey / Yellow / Green / -60 kg / -64kg (ålder:2004-7) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A44
Terminé
Jessica Fica
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Gagné par soumission - 02:38
Boys / White / Grey / Yellow / -60 kg (ålder: 2004-6)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B42
Terminé
Rasmus Engström
021 Grappling
Konrad Lehoczki Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 01:21
Boys / White / Grey / -31 kg (ålder:2011-12) Grupp A
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C38
Terminé
Manfred Larsson
SKIFT
Gagné par soumission - 00:54
Hugo Wåglund SKIFT
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A47
Terminé
Minna Mankert
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Gagné par soumission - 02:05
Boys / White / Grey/ -34 kg (ålder:2008-9) Grupp A
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C51
Terminé
Bilal Hussein
Panda Dojo IF
Neo Marti Liljeholmen BJJ & MMA Gagné par points - 03:00
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A48
Terminé
Alma Rönngårdh
Panda Dojo IF
Hanna Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 04:00
Boys / Orange / Green / -60 kg (ålder:2004-5)
ålder 2004-2005
—
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Terminé
Vidar Helin
Gagné par forfait
Isak Helin Frontline Academy Örebro
Boys / White / Grey / -64 kg (ålder: 2004-5)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B47
Terminé
Adam Daho
Josef Illes Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par Disqualification - 00:57
Boys / White / Grey/ -34 kg (ålder:2008-9) Grupp A
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C52
Terminé
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par points - 03:00
Girls / Grey / Yellow / Green / -60 kg / -64kg (ålder:2004-7) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A45
Terminé
Molly Frösell
Allstars Kampsportförening
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Gagné par points - 04:00
Boys / White / Grey / Yellow / -60 kg (ålder: 2004-6)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B43
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par Disqualification - 01:12
Konrad Lehoczki Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White / Grey / -34kg (ålder:2010-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Terminé
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Mark Albert Savickij Team Leites Stockholm IF Gagné par forfait
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A49
Terminé
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Gagné par soumission - 00:34
Girls / White / Grey /-44kg (Ålder:2008-9) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A50
Terminé
Malika Hussein
Panda Dojo IF
Minna Mankert Gagné par soumission - 01:52
Boys / White / Grey / -34kg (ålder:2010-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C46
Terminé
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gagné par soumission - 01:57
Billy Grahn Okeke Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / Orange / Green / -60 kg (ålder:2004-5)
ålder 2004-2005
—
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Terminé
Vidar Helin
Liam Uusimaa Olin Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gagné par forfait
Boys / White / Grey / -64 kg (ålder: 2004-5)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B48
Terminé
Josef Illes
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Daniil Savchenko Mjölby Fight Gym Gagné par soumission - 01:38
Girls / White / Grey / Yellow / -44kg (ålder: 2005-6) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A56
Terminé
Elin Juthberg
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Alice LINDE MURCIA Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 02:12
Boys / White / Grey/ -34 kg (ålder:2008-9) Grupp A
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C53
Terminé
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Ian Nielsen Orca Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys / White / Grey / -64 kg (ålder: 2004-5)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B49
Terminé
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 01:18
Franco Burgos Bernales Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening