Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -48 kg / Yellow
12-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C30
Färdig
Niklas Polywoda
Team Leites Stockholm IF
Vidar Helin Frontline Academy Örebro Vann på Submission - 00:38
Girls / White / -37 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B31
Färdig
SOFIA SPADONI
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:45
Hanna Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A30
Färdig
Achilles Tahmazidis
Lets roll bjj
Vann på Submission - 00:29
Lucas Kuijl Team Leites Stockholm IF
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C25
Färdig
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på poäng - 03:00
Linus Våring-Berg Lidköpings BudoKlubb
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B26
Färdig
Miranda Skaghammar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ida Svetsnoff Föreningen Västerås Kampsportcenter Vann på Submission - 00:44
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A33
Färdig
Jack Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Lucas Karlsson Panda Dojo IF
Girls / Grey / -37 kg
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B34
Färdig
Ellie Ahlberg
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Ebba Lindholm Frontline Academy Örebro
Boys / -48 kg / Orange
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C32
Färdig
Alexander Eriksson
Lets roll bjj
Felix Wargloo Vann på Submission - 00:26
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A35
Färdig
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:52
Damon Aziz
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C26
Färdig
Mate Bibichadze
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Nikita Alekhin Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:22
Girls / White / -37 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B33
Färdig
Freja Lannefors
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Vann på Submission - 01:02
Hanna Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Grey / -52 kg
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C35
Färdig
Lukas Lundmark
Nacka Dojo IF
Vann på Submission
Noah Williams Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / -40 kg / Orange
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B36
Färdig
Julia Fredin
Vann på Submission - 02:30
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A29
Färdig
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Theodore Grenmark Vann på poäng - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C28
Färdig
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nikita Alekhin Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B27
Färdig
Emilia Youssef
Lets roll bjj
Vann på poäng - 03:00
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / -31 kg / White
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A32
Färdig
Viggo Richter
Nacka Dojo IF
Emilio Pettersson Vann på Submission - 01:15
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A34
Färdig
Jack Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Sebastian Hanna Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / -37 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B32
Färdig
Maja Holmqvist
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 02:45
SOFIA SPADONI Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -31 kg / Yellow
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A39
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 01:11
Axel Halvarsson Panda Dojo IF
Girls / Grey / -37 kg
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B35
Färdig
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:15
Ellie Ahlberg Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -48 kg / Orange
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C33
Färdig
Alexander Eriksson
Lets roll bjj
Felix Wargloo Vann på Submission - 01:14
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A42
Färdig
Nour Malak
Stockholm BJJ Center
Vann på poäng - 03:00
Edwin Ekman Team Leites Stockholm IF
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B29
Färdig
Ida Svetsnoff
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Emilia Youssef Lets roll bjj Vann på Submission - 02:56
Boys / Grey / -52 kg
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C36
Färdig
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 00:48
Enzo Barruylle Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -31 kg / Yellow
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A40
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 03:00
Axel Halvarsson Panda Dojo IF
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C27
Färdig
Lucas Jansson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 02:02
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez Föreningen Telge BJJ & MMA
Girls / -40 kg / Orange
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B37
Färdig
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:10
Malou Johansson Poseidon BJJ academy
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B28
Färdig
Jasmine Uusimaa Olin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Vann på poäng - 03:00
Emilia Nordén Team Leites Stockholm IF
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A43
Färdig
Nour Malak
Stockholm BJJ Center
Samuele Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Boys / -56 kg / Yellow
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Daniel Bidbayrov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Walkover
Rickard Martinovsky FLOW MMA JÄRNA
Boys / -60 kg / White
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C40
Färdig
Emil Landén
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på poäng - 04:00
Hannes Laine