Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B1
Finished
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Astrid Vikgren Conde IF Won by points - 07:00
Juvenile Girls Gi / +69 (Super Heavy)
(Lördag)
C1
Finished
Kimberly Sundel
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by points - 05:00
Livia Högbom Nacka Dojo IF
Juvenile Boys Gi / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A2
Finished
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Kyan Mangouri Frontline Academy Örebro Won by points - 05:00
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C3
Finished
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 03:17
Robert Gehrke Stark IF
Juvenile Boys Gi / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A3
Finished
Loke Cederqvist
Fightzone Malmö
Lo-Arthur Ranman Nacka Dojo IF Won by Submission - 04:29
Female Gi / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B2
Finished
Cristal Hernandez Gutierrez
Anima Jiujitsu
Won by Submission - 01:24
Elin Wallman Linköpings Budoklubb
Juvenile Girls Gi / +69 (Super Heavy)
(Lördag)
C2
Finished
Isabel Araneda Boström
Stark IF
Won by Submission - 01:50
Livia Högbom Nacka Dojo IF
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
Finished
Kalle Ergon Malm
Prana Jiu Jitsu klubb
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA Won by Walkover
Male Gi / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
B4
Finished
Jesper Zels
021 Grappling
Christopher Toala Art Of Roll IF Won by Decision - 07:00
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A5
Finished
Fredrik Emerson
Seth Westin MMA Center IF Won by points - 07:00
Female Gi / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
B3
Finished
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 07:00
Elin Wallman Linköpings Budoklubb
Juvenile Boys Gi / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A4
Finished
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:15
Loke Cederqvist Fightzone Malmö
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A6
Finished
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 04:13
Devid Di Porto FC Phoenix IF
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C4
Finished
Edmundo Costa Lima Neto
Föreningen Frontier MMA Akademi
Hakim Mazari Frontline Academy Örebro Won by Submission - 06:33
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
Finished
Oliver Askew
Telge BJJ & MMA
Won by Walkover
Азизжон Makhmudov Hilti BJJ Eskilstuna
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A7
Finished
Max Lindblad
Stark IF
Won by Submission - 02:56
Emil Petersson IKSU
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C5
Finished
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 04:42
Oliver Askew Telge BJJ & MMA
Male Gi / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
B5
Finished
Leon Kalyun
Conde IF
Won by points - 07:00
Christopher Toala Art Of Roll IF
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A8
Finished
Dusan Mancic
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 07:00
Alexander Ferm SKIFT
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
C6
Finished
Hannes Lundholm
Telge BJJ & MMA
Hakim Mazari Frontline Academy Örebro Won by Submission
Male Gi / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
B6
Finished
Mohsin Khawari
Nacka Dojo IF
Pontus Ågren Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:49
Juvenile Boys Gi / -74 kg (Middle)
(Lördag)
B8
Finished
Vidar Helin
Won by Submission - 02:44
Felix Wargloo Supreme Gym
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A9
Finished
Hermes Pantazidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:51
Seth Westin MMA Center IF
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Finished
Alex Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Walkover
Felix Sjöqvist Järfälla Kampsportklubb
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Finished
Agaton Dandenell
Prana Jiu Jitsu klubb
Alexander Shahin Frontline Academy Örebro Won by Walkover
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A10
Finished
Alexander Claesson
Stark IF
Won by Submission - 04:46
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
Finished
Oliver Askew
Telge BJJ & MMA
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA Won by Walkover
Juvenile Boys Gi / -74 kg (Middle)
(Lördag)
B9
Finished
Maximo Henrysson
Combat Academy IF Täby
Marco Svikovic Art Of Roll IF Won by Submission - 01:56
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C7
Finished
Jonas Andersson
MMA Center IF
Won by points - 05:00
Alvin Gärdsback Art Of Roll IF
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
A11
Finished
Max Lindblad
Stark IF
Won by Submission - 01:28
Dusan Mancic Prana Jiu Jitsu klubb
Male Gi / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
B7
Finished
Christopher Toala
Art Of Roll IF
Mohsin Khawari Nacka Dojo IF Won by points - 07:00
Juvenile Boys Gi / -74 kg (Middle)
(Lördag)
B10
Finished
Khaled Henwi
P2 Bjj
Vidar Helin Won by Submission - 03:24