Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-7
Finished
Alma Ludvigsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by points - 05:00
Margarita Lopez Gooba Grappling
Men / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-13
Finished
Ohad Samet
Gracie Stockholm Competition Team
Martin Vildehav Grapplingverkstan Örebro IF Won by points - 05:00
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
Referee
—
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-7
Finished
William Borgström
IKSU
Won by Submission - 03:21
Devid Di Porto FC Phoenix IF
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-11
Finished
Frank Sandgren
Lidköpings BudoKlubb
Won by points - 05:00
Saeid Bayati Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Men / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-9
Finished
Māris Muzika
Gracie Barra Brasa Latvia
Stefan Cerovic Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:40
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-9
Finished
Kasper Stenberg
FEJK Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Alexander Jedselius Hansson Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-8
Finished
Alexander Söderberg
Ground Game Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:59
Linus Sjölander Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Juvenile boys / Blue / -74 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-7
Finished
Felix Wargloo
Supreme Gym
Won by Submission - 03:01
Isak Helin Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-6
Finished
Johan Canelo
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:10
Theo Archer Frontline Academy Örebro
Men / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-14
Finished
Freddy Flink
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Won by Decision - 05:00
Lars Karlsson Linköpings Budoklubb
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-8
Finished
Leo Fröderberg
Checkmat Haninge
Won by Submission - 01:23
Love Dohns Ground Game Jiu-Jitsu
Men / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-15
Finished
Alexander Olander
Gävle Ju-Jutsu
Won by Submission - 04:10
Richard Bergflo Panda Dojo IF
Men / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-12
Finished
Mattias Hellström
Ekerö BJJ klubb
Jilvan Amiri Won by Submission - 00:59
Juvenile boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-9
Finished
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 00:53
Adam Idén Nacka Dojo IF
Juvenile boys / Blue / +89,3 (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-11
Finished
Dexter Gunnhage
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Submission - 01:52
Kevin Skantz Gracie Stockholm Competition Team
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-9
Finished
Khaled Henwi
P2 Bjj
Won by points - 05:00
Maximilian Gillberg Gracie Stockholm Competition Team
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-12
Finished
Matin Ahmadi
Frontline Academy Örebro
Saeid Bayati Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala Won by Submission - 03:45
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-10
Finished
Adam Kadhem
Per Fagerström Liljeholmen BJJ & MMA Won by Submission - 04:30
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
Referee
—
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-8
Finished
Rami Bahsson
FC Phoenix IF
Won by points - 07:00
Hassan Muhieddine Järfälla Kampsportklubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
A-13
Finished
Elshod Anvarov
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 03:40
Julio Fernando Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-10
Finished
Johan Canelo
Prana Jiu Jitsu klubb
Martin Benson IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:02
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-10
Finished
Adrian Ellabaki
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Cameron Henderson Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:54
Men / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-15
Finished
Thomas Stockinger
Ekerö BJJ klubb
Rickard Sandholmen Ekerö BJJ klubb Won by points - 05:00
Men / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
D-15
Finished
Andreas Olsson
Team Macc
Won by Submission - 01:14
Lars Karlsson Linköpings Budoklubb
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
E-11
Finished
Leo Fröderberg
Checkmat Haninge
Won by Submission - 01:40
Maximilian Lundgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-16
Finished
Anders Malmqvist
Bålsta Dojo IF
Won by points - 05:00
Linus Gynning Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
H-11
Finished
Angelo Pizarro
REI Botkyrka Kampsportscenter
Oskar Liliefeldt Fight club gullmarsplan Won by Disqualification (disqualification) - 04:43
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-11
Finished
Anders Sundbye
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by points - 05:00
Tor Eimre Combat Academy IF Täby
Men / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
C-14
Finished
Emil Lundberg
Sundsvalls Budoklubb
Won by points - 05:00
Martin Vildehav Grapplingverkstan Örebro IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
F-11
Finished
Unknown User
Gävle Ju-Jutsu
Adam Andersson FC Phoenix IF Won by Submission - 03:12
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
G-12
Finished
Dennis Häll
Gävle Ju-Jutsu
Philip Lindbom Alpha Training Center IF Won by points - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults, Masters, Juveniles))
B-13
Finished
Fredrik Blomberg
Gävle Ju-Jutsu
Mattias Hellström Ekerö BJJ klubb Won by points - 05:00