Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Yellow & Orange / -37 kg / 11-12 years
(Lördag )
B24
Finished
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:01
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White & Grey / -40 kg -44kg/ 10-11 years
(Lördag )
A29
Finished
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 01:04
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C37
Finished
Denice Gustafsson
Won by Submission - 00:39
Elisabeth Ghetu Team Leites Stockholm IF
Boys / White & Grey / -40 kg -44kg/ 10-11 years
(Lördag )
A30
Finished
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Decision - 01:13
Unknown User Lets roll bjj
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C38
Finished
Unknown User
Team Leites Stockholm IF
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys / White & Grey/ -56 kg -60 kg/ 12-13 years
(Lördag )
B25
Finished
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Isidor Mankert Panda Dojo IF Won by Walkover
Boys / Yellow & Orange / -37 kg / 11-12 years
(Lördag )
B26
Finished
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 04:00
Alexios Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White & Grey / -40 kg -44kg/ 10-11 years
(Lördag )
A31
Finished
Nicolas Ferber
Lets roll bjj
Won by points - 04:00
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C39
Finished
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro Won by points - 04:00
Boys / White & Grey / -40 kg -44kg/ 10-11 years
(Lördag )
A32
Finished
Matheo Figueroa
Team Trondheim Bjj
Won by Walkover
Unknown User Lets roll bjj
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C40
Finished
Elisabeth Ghetu
Team Leites Stockholm IF
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 04:00
Girls / White & Grey / -40 kg -44 kg / 12-13 years
(Lördag )
B29
Finished
Zainah Natour
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lotta Ställberg Team Leites Stockholm IF Won by points - 04:00
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A33
Finished
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Aurora Söderlind Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C41
Finished
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:33
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A34
Finished
Louise Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:59
My Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C42
Finished
Unknown User
Team Leites Stockholm IF
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 04:00
Girls / White & Grey/ -68 kg / 13-14 years
(Lördag )
B30
Finished
Alva Ståhl
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Alma Bengtsson Umeå Kampcenter IF Won by points - 04:00
Girls / White & Grey /-37kg -40 kg / 10-11 years
(Lördag )
A35
Finished
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Submission - 00:34
Girls / White & Grey /-31kg -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
C43
Finished
Denice Gustafsson
Won by Submission - 00:28
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
Girls / White & Grey / -40 kg -44 kg / 12-13 years
(Lördag )
B31
Finished
Zainah Natour
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lotta Ställberg Team Leites Stockholm IF Won by points - 04:00
Girls / White & Grey/-48 kg -52 kg/ 11-13 years
(Lördag )
C44
Finished
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Britta Rande Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Submission - 03:40
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A36
Finished
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Louise Kahn Prana Jiu Jitsu klubb Won by Decision - 03:00
Girls / White & Grey/ -68 kg / 13-14 years
(Lördag )
B32
Finished
Alva Ståhl
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Alma Bengtsson Umeå Kampcenter IF Won by points - 04:00
Girls / White & Grey/-48 kg -52 kg/ 11-13 years
(Lördag )
C45
Finished
Tilde Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by points - 04:00
Felicia Stockman Team Leites Stockholm IF
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A37
Finished
Aurora Söderlind
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
My Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / Yellow & Orange / -44 kg / 12-13 year
(Lördag )
B35
Finished
Frida Angell Kvarsvik
Team Trondheim Bjj
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:14
Girls / White & Grey /-37kg -40 kg / 10-11 years
(Lördag )
A38
Finished
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Submission - 02:53
Girls / Yellow & Orange / -44 kg / 12-13 year
(Lördag )
B36
Finished
Frida Angell Kvarsvik
Team Trondheim Bjj
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 02:48
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A39
Finished
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
My Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / White & Grey/-48 kg -52 kg/ 11-13 years
(Lördag )
C46
Finished
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tilde Backlund Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Submission - 03:21
Girls / White & Grey / -31 kg -34 kg / 8-9 years
(Lördag )
A40
Finished
Aurora Söderlind
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Louise Kahn Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
Girls / White & Grey/-48 kg -52 kg/ 11-13 years
(Lördag )
C47
Finished
Britta Rande
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Felicia Stockman Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:22