Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska BJJ Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Haninge BJJ Kids Open 2021.
11 Sep
Registrovat
Informace
Účastníci
144
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Livestreams
Registrovat
Výsledky
Top lists
Ranking
Årets Blixt
Last calculated před 10 hodinami
Rankings
Årets Blixt
1.
Emilio Pettersson
Sweden
00:05
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
2.
Victor Bäckefelt
Sweden
00:10
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
3.
Christoffer Landberg
Sweden
00:13
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
4.
Vincent Sawalha
Sweden
00:13
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
5.
Denise Karlsson
Sweden
00:14
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
6.
Hugo Larsson
Sweden
00:20
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Michaela Pepermans
Sweden
00:20
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
0
0
8.
Lea Marffy
Sweden
00:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
9.
Minna Mankert
Sweden
00:23
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
0
0
10.
Theodor Gasinski
Sweden
00:24
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
11.
Rebecca Yakubi
Sweden
00:25
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
12.
Harald Jögi
Sweden
00:26
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
13.
Mio Lundström
Sweden
00:26
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Juni Bond
Sweden
00:26
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Cyrus Arastoupour
Sweden
00:26
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
16.
Solomon Berhane
Sweden
00:29
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
17.
Vincent Palonperä
Sweden
00:31
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
18.
Alexis Mikkelsen
Sweden
00:31
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Magdalena Kowolik
Poland
00:33
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Leah Hoch
Sweden
00:33
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
21.
Liam Lindberg
Sweden
00:35
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
22.
Tove Åkerman
Sweden
00:35
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Ville Hultgren
Sweden
00:35
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
24.
Freja Lannefors
Sweden
00:35
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Maximilian Aliaga Ljung
Sweden
00:38
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
0
26.
Signe Lannefors
Sweden
00:38
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Kasper Jögi
Sweden
00:40
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
28.
Malcolm Berhane
Eritrea
00:45
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
29.
Robin Gonzalez
Sweden
00:45
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Denice Gustafsson
Sweden
00:46
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
31.
Nicole Amena
Sweden
00:53
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
32.
Ebbot Bjarnesjö
Sweden
00:55
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
33.
Linn Hallgren
Sweden
00:56
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
34.
Benjamin Landberg
Sweden
00:58
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
35.
Gustav Ramel
Sweden
00:59
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
36.
Eliana Akrawi
Sweden
01:02
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
37.
Wilton Grandez
Sweden
01:04
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
38.
Noah Emilsdotter
Sweden
01:05
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
39.
Johannes Makdessi
Sweden
01:14
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
40.
Matheo Burhan
Sweden
01:15
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
1
0
41.
Hugo Rygaard
Sweden
01:15
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
42.
Kian Arastoupour
Sweden
01:16
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
43.
Anthony Pettersson
Sweden
01:18
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
44.
Ella Axtelius
Sweden
01:20
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
45.
Max Åkerstedt
Sweden
01:22
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
46.
Tim Åkerstedt
Sweden
01:23
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Elton Tiderman
Sweden
01:25
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
48.
Alicia Norström
Sweden
01:29
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
49.
Isak Steiner
Sweden
01:29
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
50.
Lewi Björnram
Sweden
01:34
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Milijan Parezanović
Serbia
01:40
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
52.
Isidor Mankert
Sweden
01:44
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
53.
Nellie Häger
Sweden
01:46
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
54.
Axel Kindstedt
Sweden
01:47
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
55.
Unknown User
Sweden
01:50
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
56.
Isac Andh Westberg
Sweden
01:51
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Felicia Lindberg
Sweden
02:03
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
58.
Emil Rönnkvist
Sweden
02:05
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
59.
Wilhelm Hellenäs
Sweden
02:24
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Leia Drake
Sweden
02:45
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Aron Gonzalez
Sweden
02:45
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
62.
Leo Hoch
Sweden
02:48
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
63.
Dexter Edström Sveen
Sweden
02:55
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
64.
Felix Lannefors
Sweden
02:58
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Samuel Pinones Basilico
Sweden
02:59
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
66.
Demar Abou Emira
Sweden
03:28
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
67.
Alexander Olofsson
Sweden
03:32
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
68.
Linus Manninen
Sweden
03:46
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
69.
William Wikström
Sweden
03:51
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1