Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
A-23
انتهى
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Tara Aldén-Joyce Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
B-20
انتهى
Berit Pilskog Haddal
Varg Academy
Josefine Modig Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 05:00
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
H-13
انتهى
Sargon Orahim
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:12
Fredrik Wagner Viva Zapata Martial Arts IF
Women / Purple / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Sunday 14th October)
E-19
انتهى
Regina Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by points - 08:00
Magdalena Georgiadou Art Of Roll IF
Men / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-23
انتهى
Deniz Bulus
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 03:52
Calle Lundberg Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
H-18
انتهى
Predrag Markovic
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 06:00
Adam Vesterberg Hilti Västerås Bjj Klubb
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
G-18
انتهى
Chi Attoh
TEAM TORRES/ ACTJJ
Won by Submission - 01:30
Madeleine Danielsson Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
C-21
انتهى
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Niklas Arrighetti Hilti BJJ Förening Enköping Won by points - 06:00
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
A-24
انتهى
Isabelle Caspersson
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Mikaela Af Schmidt Nacka Dojo IF
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
B-22
انتهى
Marcin Duminski
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Andreas Johansson Hilti Västerås Bjj Klubb Won by Submission - 01:25
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-18
انتهى
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 03:14
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
B-24
انتهى
Max Brennan
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 04:38
Erik Östlund Samurang Fightcenter IF
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 14th October)
C-20
انتهى
Christopher Toala
Art Of Roll IF
Won by Submission - 05:24
Mohsin Khawari Nacka Dojo IF
Women / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
A-21
انتهى
Jane Wiman
Team Leites Stockholm IF
Won by Decision - 05:00
Amanda Heed CHECKMAT INTERNATIONAL
Men / Brown / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 14th October)
E-20
انتهى
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Won by points - 06:00
Jonas Westling Samurang Fightcenter IF
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
H-19
انتهى
Emre Köyluoglu
Järfälla Kampsportklubb
Won by points - 06:00
Fredrik Alm Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
D-21
انتهى
Arshia Farokhi
Liljeholmen BJJ & MMA
Won by Submission - 01:55
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
B-21
انتهى
Stephanie Steffi
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:37
Matilda Hylander
Men / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-24
انتهى
Leo Kluge
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Calle Lundberg Viva Zapata Martial Arts IF Won by Submission - 04:48
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
C-22
انتهى
Patrik Andert
Eskilstuna Budoklubb
Won by Submission - 03:22
Erik Nordahl Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
A-25
انتهى
Karin Pettersson
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 03:38
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
B-23
انتهى
Andreas Johansson
Hilti Västerås Bjj Klubb
Carl Command Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:19
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
G-19
انتهى
Anne Brudvik
Hilti Västerås Bjj Klubb
Cristal Hernandez Gutierrez CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 06:00
Men / Purple / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
E-17
انتهى
Magnus Hedström
Team Leites Stockholm IF
Samir El Alaoui Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 03:50
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
H-20
انتهى
Damon Pasalary
JJK Samurai
Samuel Gustafsson Samurang Fightcenter IF Won by Submission - 01:50
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
C-25
انتهى
Eskild Røst
Kimura Norway
Won by Submission - 02:14
Anders Hösthagen Hilti BJJ Förening Enköping
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 14th October)
A-26
انتهى
Isabelle Caspersson
IF Stockholm BJJ-Center
Won by Submission - 02:58
Martina Öhlund Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday 14th October)
B-27
انتهى
Olle Isaksson
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 01:50
Håkan Johansson REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Men / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-26
انتهى
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Ilya Fredriksson Won by Submission - 01:37
Men / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
E-21
انتهى
Sasa Ristic
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 06:16
Marc Lundberg Nacka Dojo IF
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
انتهى
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Walkover
Kristoffer Helander
Women / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday 14th October)
G-21
انتهى
Vineta Nikolovska
Fantom MMA Club
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by points - 06:00