Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Men / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
E56
انتهى
Sang Youen Cho
CHECKMAT
Arash Javanbakht Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 06:00
Absolute Men / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
F65
انتهى
Joachim Claesson
Nyköpings kampsportsklubb
Won by Submission - 05:45
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Men / Blue / Master 30 + / -76 kg
(Sunday)
F60
انتهى
Iver Sæhle-Olerud
Novus Academy
Per-olof Nilsson Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by points - 05:00
Absolute Men / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
F66
انتهى
Georg Knutsen
Team Trondheim Bjj
Won by Submission - 05:51
Eirik Gulbrandsen Kimura Nova Uniao
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday)
D80
انتهى
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 06:00
Tove Kärki Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / Blue / Adult / +76 kg
(Sunday)
C74
انتهى
Alexander Marcusson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Kjetil Lydvo Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission
Absolute Men / White / Master 30 + / +76 kg
(Sunday)
G69
انتهى
Erling Bårdsen
Oxy
Won by points - 05:00
Fredrik Johnsen Novus Academy
Absolute Women / White / Adult
(Sunday)
A72
انتهى
Elin Salomonsson
Frontline Academy Oslo-HQ
Elise Heggelund Team Trondheim Bjj Won by points - 05:00
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday)
D81
انتهى
Emelie Tärnfalk
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 06:00
Tove Kärki Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
F67
انتهى
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Joachim Claesson Nyköpings kampsportsklubb Won by points - 06:00
Absolute Men / White / Master 30 + / +76 kg
(Sunday)
G70
انتهى
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 03:52
Fredrik Johnsen Novus Academy
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday)
D82
انتهى
Eva-My Persson
Nacka Dojo IF
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Won by Disqualification (disqualification) - 03:27
Absolute Men / White / Master 30 + / +76 kg
(Sunday)
G71
انتهى
Johan Selin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Erling Bårdsen Oxy Won by points - 05:00
Absolute Men / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
F68
انتهى
Eirik Gulbrandsen
Kimura Nova Uniao
Farid Bendriss Roger Gracie Academy Oslo Won by points - 06:00
Absolute Men / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
F69
انتهى
Georg Knutsen
Team Trondheim Bjj
Won by Submission - 03:12
Joachim Claesson Nyköpings kampsportsklubb