Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Yellow / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B36
已完成
Hugo Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W - 03:00
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A32
已完成
Dante Roos
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:59
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Yellow / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B37
已完成
Liam Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W
Zebastian Gyllenvråk Nacka Dojo IF
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B38
已完成
Dexter Edström Sveen
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 02:14
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C31
已完成
Emma Stasik
Allstars Kampsportförening
Livia Högbom Nacka Dojo IF won-by.W - 02:30
Girls / Yellow / -60 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A33
已完成
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Astrid Schölin Hilti Akademi Nord Idrottsförening won-by.W - 01:42
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B39
已完成
Frank Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Castor Jacobson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 03:00
Boys / White / -22 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A35
已完成
Vince Otter
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Izabelle Youssef Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 00:34
Boys / White / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C32
已完成
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 03:00
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Boys / Yellow / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B40
已完成
Neo Vis Jamegar
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W
Zebastian Gyllenvråk Nacka Dojo IF
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B41
已完成
Dexter Edström Sveen
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 03:00
Frank Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -22 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A38
已完成
Vince Otter
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Izabelle Youssef Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A37
已完成
Dante Roos
Nacka Dojo IF
won-by.W - 04:00
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / White / -28kg /Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C33
已完成
Milton Ståhl
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Hugo Sandblom Telge BJJ & MMA won-by.W
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B42
已完成
Sigrid Löfgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Castor Jacobson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 00:24
Boys / White / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C35
已完成
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 03:00
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B43
已完成
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Liam Christiansson Jönköping Grappling Academy won-by.W - 00:23
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A39
已完成
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 04:00
Theo Naralex FLOW MMA JÄRNA
Boys / Yellow / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B44
已完成
Liam Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 04:00
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A40
已完成
Erik Guve
SKIFT
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 01:15
Boys / White / -28kg /Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C36
已完成
Hugo Sandblom
Telge BJJ & MMA
Victor Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö won-by.W - 01:46
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A41
已完成
Dante Roos
Nacka Dojo IF
won-by.W - 03:42
Theo Naralex FLOW MMA JÄRNA
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B45
已完成
Dexter Edström Sveen
Prana Jiu Jitsu klubb
Castor Jacobson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 00:17
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C37
已完成
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:07
Stergos Pafiakis Panda Dojo IF
Boys / Yellow / -34kg / Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B46
已完成
Sigrid Löfgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Frank Kahn Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 03:00
Boys / White / -28 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C38
已完成
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala won-by.W - 00:57
Boys / White / -44 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A42
已完成
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 03:09
Erik Guve SKIFT
Boys / Yellow / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B47
已完成
Jack Allegren
Djurgårdens IF kampsportsförening
won-by.W - 01:06
Ralf Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -28kg /Second Group
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C39
已完成
Milton Ståhl
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Victor Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö won-by.W
Boys / Yellow / -52 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B48
已完成
Rickard Martinovsky
FLOW MMA JÄRNA
won-by.W - 02:17
Hugo Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C40
已完成
Rasmus Backman
Föreningen Telge BJJ & MMA
won-by.W - 03:00
Gustaf Kjellander Poseidon Jiu Jitsu Academy