Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Purple / Adult /-69 kg (Middle) + -74 kg (Medium heavy)
(Söndag )
22
已完成
Veronika Holmsten
Hudik BJJ IF
Fanny Lundström GBG MAC IF
Women / White / -65 kg
(Söndag )
1
已完成
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
1
已完成
Oscar Hammar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Åsen TEAM HC3 KEM-JOH Won by Submission - 02:37
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
4
已完成
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tim Nordin Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
2
已完成
Robin Bergström
Sundsvalls Budoklubb
Joao Filipe Dias Gomes Morais Costa IKSU Won by Submission - 03:36
Women / White / -65 kg
(Söndag )
2
已完成
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:31
Solan Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
3
已完成
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Won by points - 05:00
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
5
已完成
Tim Nordin
Eliyas Rezai Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
7
已完成
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Won by Decision - 05:00
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Women / White / -65 kg
(Söndag )
3
已完成
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Won by Submission - 02:35
Solan Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
已完成
Tobias Lövenius
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Lundberg Won by Walkover
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
8
已完成
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Won by Submission - 03:32
Sean Christie Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
已完成
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Walkover
Tobias Lövenius Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
9
已完成
Marco Pajuvirta
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by points - 05:00
Petter Dragsten Wake Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
8
已完成
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
David Norman Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
7
已完成
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tim Nordin Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
9
已完成
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Won by Submission - 03:32
Leonardo Hansson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
4
已完成
Robin Bergström
Sundsvalls Budoklubb
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb Won by Submission - 02:30
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
10
已完成
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Won by Submission - 04:57
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
6
已完成
Oscar Hammar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
已完成
Marco Pajuvirta
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by Walkover
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
6
已完成
Eliyas Rezai
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Lundberg Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
10
已完成
Dennis Norlander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by points - 05:00
Leonardo Hansson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
12
已完成
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Fredrik Ljunglund TEAM HC3 KEM-JOH Won by Submission - 02:58
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy) + +100,5 kg (Ultra Heavy)
(Söndag )
13
已完成
Nils Jenssen
Umeå Kampsportscentrum
Won by points - 05:00
Olaanii Hedeta Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
已完成
Sean Christie
Team Trondheim Bjj
Won by Walkover
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
13
已完成
Sebastian Karlsson
Östersunds Kampsportsförening
Erik Lundin Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Submission - 04:17
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
已完成
Petter Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Won by Walkover
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
5
已完成
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Joao Filipe Dias Gomes Morais Costa IKSU Won by points - 05:00
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
14
已完成
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 04:39
Sebastian Karlsson Östersunds Kampsportsförening
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
11
已完成
David Norman
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
11
已完成
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Marco Pajuvirta Allmänna Grapplingsällskapet Won by points - 05:00