Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
B-30
已完成
Marcus Bremer
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Won by Submission - 01:07
Erik Hugoson Fightzone Stockholm
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
G-27
已完成
Oskar Svels
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Won by points - 06:00
Adam Reger
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-29
已完成
Karl Pegers
Won by Submission - 01:33
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb
Absolute Men / Purple / Adult / Absolute
(Sunday 8th October)
E-28
已完成
Dildar Aslan
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 07:00
Nelber Martins IKSU
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-30
已完成
Alf Carlsson
Dala BJJ
Tommy Blomberg Norrtälje MMA Won by Submission - 01:06
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
C-26
已完成
Stefan Forsgren
Viva Zapata Martial Arts IF
Adem Crnalic Art Of Roll IF Won by Submission - 03:48
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-28
已完成
Leo Farsiani
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 05:00
Nebrass Alshimerty Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-30
已完成
Rami Shalhoub
Art Of Roll IF
Robin Bohlin Won by Submission - 04:02
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-31
已完成
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Won by Decision - 05:00
Simon Desta Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Men / White / Master 1-3 / -76 kg
(Sunday 8th October)
D-20
已完成
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 04:02
Nader Goudarzi Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / Blue / Master 1-3 / +76
(Sunday 8th October)
H-23
已完成
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Won by points - 05:00
Henrik Andersson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Absolute Men / Blue / Adult / -76 kg
(Sunday 8th October)
F-33
已完成
Linus Anshelm
IF Norrköping Kampsport
Won by points - 06:00
George Jansizian GBG MAC IF
Absolute Men / Purple / Adult / Absolute
(Sunday 8th October)
E-29
已完成
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 05:05
Max Brattén Stockholm BJJ-Center
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
B-31
已完成
Richard Blomberg
Hilti Fightcenter Åland
Won by points - 05:00
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-29
已完成
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Fredrik Emerson Dynamix Köping Idrottsförening Won by Submission - 04:54
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday 8th October)
D-24
已完成
Karin Wahlberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:43
Yesi Rodriguez Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-32
已完成
Andreas Atia
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Björn Gillsbro REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Absolute Men / Blue / Master 1-3 / +76
(Sunday 8th October)
H-26
已完成
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
David Svensson Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:46
Absolute Women / Blue / Adult
(Sunday 8th October)
D-25
已完成
Cindy Nabro
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Yesi Rodriguez Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 02:12
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-30
已完成
Tony Wallin
Won by Submission - 01:58
Andreas Larsson Gävle Ju-Jutsu
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
F-31
已完成
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:42
Rami Shalhoub Art Of Roll IF
Absolute Men / Blue / Master 1-3 / +76
(Sunday 8th October)
H-24
已完成
Magnus Johansson
Viva Zapata Martial Arts IF
Anders Källbjer IKSU Won by Submission - 04:16
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
B-32
已完成
Marcus Bremer
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Won by Submission - 02:55
Cristopher Alvarez Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
G-29
已完成
Valdemar Fredriksson
Stockholm BJJ-Center
Oskar Svels Idrottsklubben Studenterna i Umeå Won by Submission - 01:42
Absolute Men / Purple / Adult / Absolute
(Sunday 8th October)
E-30
已完成
Jonas Nielsen
Won by Submission - 02:30
Pär Westberg Dala BJJ
Absolute Men / Blue / Adult / -76 kg
(Sunday 8th October)
F-35
已完成
Fernando Romo Pozo
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 00:41
Mohsin Khawari Nacka Dojo IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-33
已完成
Kabir Bahtijarevic
Prana Jiu Jitsu klubb
Mats Svanberg Fightzone Won by Submission - 03:54
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-31
已完成
Leopold Toldy
Stockholm BJJ-Center
Thomas Selin Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-29
已完成
Ville Nordin
Umeå Kampcenter IF
Unknown User Art Of Roll IF Won by points - 05:00
Absolute Men / Blue / Adult / -76 kg
(Sunday 8th October)
F-34
已完成
David Johansson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:21
Dennis Lius SKIFT
Absolute Men / Blue / Adult / +76
(Sunday 8th October)
G-31
已完成
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Ivan Sundell Won by points - 06:00