Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-43
已完成
Edis Ajkic
Fightzone Malmö
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-47
已完成
Nikolai Grinin
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:56
Caesar Khanamiri Stevens Fightzone Malmö
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-40
已完成
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Vidar Helin Won by Decision - 04:00
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-44
已完成
Mohammad Aftab Arifi
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:32
Yunus Koc Arte Suave DK
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-49
已完成
Jackson Kvist
GBG MAC IF
Won by Submission - 01:30
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-45
已完成
Isac Kucan LYberg
Art Of Roll IF
Elias Ahlquist Art Of Roll IF Won by Submission - 01:05
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-44
已完成
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:02
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
已完成
Savannah Makridis Belec
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by Walkover
Signe Abel Kalmar SIAM BJJ / Halavanca
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
已完成
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Albin Brinkstam Svedala Kampsportsförening Won by Walkover
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-41
已完成
Malik Hasilov
Isak Helin Frontline Academy Örebro Won by Disqualification (disqualification) - 03:42
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-48
已完成
Malthe Beier
Helsingør Kampsportscenter
Lukas Horndrup Siam Jiu Jitsu Won by Submission - 01:06
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Lördag)
A-49
已完成
Sebastian Banozic
Fightzone Malmö
Melvin Basic Art Of Roll IF Won by Submission - 01:40
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-50
已完成
Savannah Makridis Belec
Föreningen Frontier MMA Akademi
Signe Abel Kalmar SIAM BJJ / Halavanca Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
已完成
Narek Vardanian
Caesar Khanamiri Stevens Fightzone Malmö Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-49
已完成
Nikolai Grinin
Siam Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Lukas Horndrup Siam Jiu Jitsu
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
B-52
已完成
Mate Kacic-Barisic
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Won by points - 04:00
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-45
已完成
Edis Ajkic
Fightzone Malmö
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:20
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-46
已完成
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA Won by Submission - 02:17
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-42
已完成
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Isak Helin Frontline Academy Örebro Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
已完成
Malthe Beier
Helsingør Kampsportscenter
Won by Walkover
Narek Vardanian
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Lördag)
A-50
已完成
Sebastian Banozic
Fightzone Malmö
Hugo Sandin Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-50
已完成
Lukas Horndrup
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:31
Caesar Khanamiri Stevens Fightzone Malmö
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
已完成
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Mate Kacic-Barisic Art Of Roll IF Won by Walkover
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
已完成
Nikolai Grinin
Siam Jiu Jitsu
Won by Walkover
Narek Vardanian
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-51
已完成
Malthe Beier
Helsingør Kampsportscenter
Won by Submission - 01:16
Caesar Khanamiri Stevens Fightzone Malmö
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-47
已完成
Edis Ajkic
Fightzone Malmö
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA Won by Submission - 01:10
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-51
已完成
Savannah Makridis Belec
Föreningen Frontier MMA Akademi
Signe Abel Kalmar SIAM BJJ / Halavanca Won by Submission - 03:12
Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Lördag)
D-52
已完成
Ahmed Hussain
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by points - 04:00
Alex Rygaard Art Of Roll IF
Girls Boys / Mixed / Junior II (11 yrs) / - 34,2 kg
(Lördag)
A-48
已完成
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:02
Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
C-45
已完成
Hamza El-Beyrouti
Malmö Mixed Martial Arts IF
William Mørck Arte Suave DK Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Lördag)
A-51
已完成
Melvin Basic
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:20
Hugo Sandin Fightzone Malmö