Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-23
Закінчено
Emma Custers
Conde IF
Won by points - 05:00
Andrea Jørgensen Roger Gracie Academy Oslo
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-20
Закінчено
Abdirahman Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 04:59
John Malm Gävle Ju-Jutsu
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-24
Закінчено
David Änghagen
Linköpings Budoklubb
Sharmaerke Adib Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:03
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-25
Закінчено
Ashkan Badie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Johannes Eriksson Team Leites Stockholm IF
Men / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H-24
Закінчено
Johan Kanberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Won by Submission - 01:06
Magnus Granlund Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-24
Закінчено
Tom Nord
Karlskoga Budoklubb
Won by Submission - 03:26
Almin Brdar För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Men / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G-25
Закінчено
Erik Sandberg
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Erik Gullestad Nacka Dojo IF Won by Submission - 02:30
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-18
Закінчено
Johannes Lundström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:20
Oliver Kiffer
Men / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Закінчено
Ronald Fleming
Roger Gracie Academy Oslo
Marcus Lindell Kingpin Grappling Academy IF Won by Walkover
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-24
Закінчено
Oliver Mårback
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Asror Nematov Allstars Kampsportförening
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-24
Закінчено
Emma Yacoub
Söders Fight Gym
Annika Kluge 3D Treening Won by Submission - 00:45
Men / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-26
Закінчено
Marcus Lindell
Kingpin Grappling Academy IF
Safar Aliyev Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-25
Закінчено
Unknown User
Locxter MMA Klubb
Won by points - 05:00
Pooya Pishkoohani IF Stockholm BJJ-Center
Women / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F-22
Закінчено
Sanna Jirlind
Melina Güvenal Frontline Academy Örebro Won by Submission - 04:50
Open Blackbelt Adult Male / Adult / Black
(Saturday-Adults & Masters)
E-21
Закінчено
Bernardo Sastre
Nacka Dojo IF
Ralf Carneborn Nacka Dojo IF Won by Submission - 09:12
Women / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-20
Закінчено
Venla Nivala
Brasa CTA
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu Won by points - 06:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B-24
Закінчено
Magnus Samuelsson
Gävle Ju-Jutsu
Axel Blid Nybro Kampsport Center IF Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-26
Закінчено
Adam Kaunisto
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Submission - 03:24
Shafici Adib Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-25
Закінчено
Dastan Tadzhibaev
Allstars Kampsportförening
Ayob Hilwan Frontline Academy Örebro Won by points - 05:00
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-25
Закінчено
Ida Nyquist
Borlänge kampsportförening
Won by points - 05:00
Jenipher Rasanayagam Roger Gracie Academy Oslo
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-28
Закінчено
Gustav Ydrefors
Linköpings Budoklubb
Won by Decision - 05:00
Marcus Edvinsson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-27
Закінчено
Noor Almadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 01:50
Denniz Sali Föreningen Frontier MMA Akademi
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-23
Закінчено
Linn Löfgren Vretare
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 06:00
Sarina Kilbo Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B-25
Закінчено
Hugo Kjellander
Hudik BJJ IF
Unknown User Allstars Kampsportförening Won by points - 05:00
Men / Brown / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Закінчено
Daniel Bäckefelt
Primate Lounge
Martin Weigelt Won by Walkover
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-28
Закінчено
Sharmaerke Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 02:47
Ashkan Badie Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Blackbelt Adult Male / Adult / Black
(Saturday-Adults & Masters)
E-22
Закінчено
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 10:00
Alex Taveira De Lira
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-26
Закінчено
Håvard Larsen Rapp
TKS Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:38
Olof Gottfridsson Föreningen Frontier MMA Akademi
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-26
Закінчено
Helen Lindborg
Liljeholmen BJJ & MMA
Elin Wallman Linköpings Budoklubb Won by Submission - 02:59
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-26
Закінчено
Almin Brdar
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 04:04
Pooya Pishkoohani IF Stockholm BJJ-Center
Men / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-28
Закінчено
Marcus Lindell
Kingpin Grappling Academy IF
Per Eriksson Karlskoga Budoklubb Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-29
Закінчено
Adam Kaunisto
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Noor Almadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 03:49