Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
C13
Закінчено
Ismail Abdi
Art of Roll IF
Carl Marklund Idrottsklubben Studenterna i Umeå won-by.W - 01:08
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 9th October)
D11
Закінчено
Alexander Krüger
Telge bjj och mma
won-by.W
Petrus Bolleboom Nacka Dojo IF
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Sunday 9th October)
B11
Закінчено
Tammi Sundin
Föreningen Telge BJJ & MMA
Nanna Hübinette Team Leites Stockholm IF won-by.W - 01:25
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 9th October)
D12
Закінчено
Simon Immerstrand
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 01:16
Stefan Mertala Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
C17
Закінчено
Christoffer Johannesson
Stockholm BJJ-Center
Lech Zielinski Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening won-by.W - 02:30
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
A13
Закінчено
Alexander Nystrand
IF Stockholm BJJ-Center
Leo Eliasson FC Phoenix IF won-by.W - 05:00
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
E9
Закінчено
Björn Eriksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Elisha Turner Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 06:00
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
F12
Закінчено
Unknown User
Fusen Ryu
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 07:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Sunday 9th October)
B12
Закінчено
Martina Löfström
Söders Fight Gym
Nasim Kabirzadeh GBG MAC IF won-by.W - 05:00
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 9th October)
D13
Закінчено
Christobal Calderon
Team Leites Stockholm IF
won-by.W
Alexander Krüger Telge bjj och mma
Men / Master 2 (36+) / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
D14
Закінчено
Dick Klingemo
Nacka Dojo IF
Alex Young Shing Nacka Dojo IF won-by.W - 02:05
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
C18
Закінчено
Magnus Norberg
Gävle Ju-Jutsu
Jonas Öberg won-by.W - 02:56
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
A14
Закінчено
Carl Marklund
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
won-by.W - 03:53
Gustaf Törner Viva Zapata Martial Arts IF
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
B13
Закінчено
Talla Molki
FC Phoenix IF
won-by.W - 03:40
Cindy Nabro Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
E10
Закінчено
Arvid Alm
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 01:12
Men / Master 2 (36+) / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
D15
Закінчено
Manuel Ferrer
Nacka Dojo IF
won-by.W - 05:00
Jimmy Boqvist Föreningen Fight Center Kristinehamn
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
E11
Закінчено
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W - 02:32
Men / Master 1 (30+) / Purple / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
F13
Закінчено
Bernardo Sastre
Nacka Dojo IF
won-by.W - 06:00
Abelardo Fernando Herrera Soto Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
A15
Закінчено
Branislav Milosavljevic
Nacka Dojo IF
won-by.W - 05:00
Niklas Arrighetti Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
B14
Закінчено
Sanja Trbojevic
Allstars Kampsportförening
won-by.W - 04:21
Therese Danielsson Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
E12
Закінчено
Frej Erickson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Natanael Weitzberg Nacka Dojo IF won-by.W - 02:50
Men / Master 1 (30+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
D16
Закінчено
Tanel Pärss
Stockholm BJJ-Center
Joakim Niklasson Combat Academy IF Täby won-by.W
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
C16
Закінчено
Awat Kohzadi
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Carl Marklund Idrottsklubben Studenterna i Umeå won-by.W - 00:45
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 9th October)
D17
Закінчено
Stefan Mertala
Valhalla Jiu Jitsu IF
won-by.W
Alexander Krüger Telge bjj och mma
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 9th October)
D18
Закінчено
Simon Immerstrand
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 00:40
Christobal Calderon Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
A16
Закінчено
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
won-by.W - 03:01
Daniel Johansson Djurgårdens IF Kampsportsförening
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Sunday 9th October)
B15
Закінчено
Tammi Sundin
Föreningen Telge BJJ & MMA
Martina Löfström Söders Fight Gym won-by.W - 02:24
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 9th October)
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
F14
Закінчено
Jonas Nielsen
Daniel Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W - 07:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 9th October)
C19
Закінчено
Viktor Hervieu
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 05:00
Pablo Torres FLOW MMA JÄRNA
Men / Master 2 (36+) / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
D19
Закінчено
Dick Klingemo
Nacka Dojo IF
Jimmy Boqvist Föreningen Fight Center Kristinehamn won-by.W - 01:16
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Sunday 9th October)
A17
Закінчено
Alexander Heldt
Stockholm BJJ-Center
Björn Johansson FC Phoenix IF won-by.W - 05:00