Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A33
Закінчено
Jens Karlsson
Viva Zapata Martial Arts IF
Nils Börner Allstars Kampsportförening Won by Submission - 00:49
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A34
Закінчено
Hannes Lundholm
Telge BJJ & MMA
Won by Submission - 01:56
Oktay Aliyev Allstars Kampsportförening
Absolute Woman / White -69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C35
Закінчено
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Louise Ericsson Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B38
Закінчено
Martin From
Primate Lounge
Johan Thornström Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 00:26
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A40
Закінчено
Joshua Goodridge
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by points - 05:00
Nils Börner Allstars Kampsportförening
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B39
Закінчено
Tomas Barabas
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Walkover
Åke Rosvall Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B40
Закінчено
Leo Derkert
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 00:36
Oscar Olsson Linköpings Budoklubb
Absolute Woman / White -69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C37
Закінчено
Lorrayne Gaëtan
Team Leites Stockholm IF
Jenny Hedström Viva Zapata Martial Arts IF Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B41
Закінчено
Alexander Gallorini
Telge BJJ & MMA
Won by Submission - 03:29
Jonas Malmberg Poseidon Jiu Jitsu Academy
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A35
Закінчено
Adam Kaunisto
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:30
Munawer Ali Primate Lounge
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B42
Закінчено
Carl-David Stenqvist
Föreningen Team Gringo
Marcus Edvinsson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 00:53
Absolute Women / White / +69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C38
Закінчено
Ulrika Hollinder
Nacka Dojo IF
Ia Vagland Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A36
Закінчено
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Won by points - 05:00
Jonas Edström Mjölby Fight Gym
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B43
Закінчено
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Won by points - 05:00
Joel Jonsson Telge BJJ & MMA
Absolute Woman / White -69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C40
Закінчено
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Won by points - 05:00
Lorrayne Gaëtan Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A37
Закінчено
Bror Tomas Sandström
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:19
Knut Zetterberg Poseidon Jiu Jitsu Academy
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B44
Закінчено
Johan Thornström
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Tomas Barabas Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 05:00
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A38
Закінчено
Tomi Toma
Telge BJJ & MMA
Zakariye Abdi Allstars Kampsportförening Won by Submission - 03:38
Absolute Women / White / +69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C41
Закінчено
Ia Vagland
Team Leites Stockholm IF
Chahrazed Olsson Linköpings Budoklubb Won by Submission - 03:01
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B45
Закінчено
Leo Derkert
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Alexander Gallorini Telge BJJ & MMA Won by Submission - 04:48
Absolute Women / White / +69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C42
Закінчено
Anna Söderberg
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Ajsa Kuloglija Allstars Kampsportförening Won by Submission - 02:38
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A39
Закінчено
Ashkan Badie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Benny Lam Won by Walkover
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A41
Закінчено
Hannes Lundholm
Telge BJJ & MMA
Adam Kaunisto Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B46
Закінчено
Marcus Edvinsson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Walkover
Unknown User Allstars Kampsportförening
Absolute Woman / White -69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C43
Закінчено
Louise Ericsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:35
Jenny Hedström Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B47
Закінчено
Tomas Barabas
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Alexander Gallorini Telge BJJ & MMA Won by points - 05:00
Absolute Women / White / +69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C44
Закінчено
Ia Vagland
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:10
Anna Söderberg Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A42
Закінчено
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Won by points - 05:00
Bror Tomas Sandström Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Women / White / +69kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
C45
Закінчено
Chahrazed Olsson
Linköpings Budoklubb
Won by points - 05:00
Ajsa Kuloglija Allstars Kampsportförening
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
B48
Закінчено
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Tomas Barabas Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Walkover
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A43
Закінчено
Zakariye Abdi
Allstars Kampsportförening
Won by Walkover
Benny Lam
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 3 nov - Copa Branca)
A44
Закінчено
Joshua Goodridge
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Adam Kaunisto Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 02:29