Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-27
Закінчено
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Byron Marcelo Palma Panda Dojo IF Won by Submission - 04:59
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-29
Закінчено
Fredrik Lewer
Liljeholmen BJJ & MMA
Won by Submission - 02:44
Benny Magnusson Dala BJJ
Men / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-26
Закінчено
Tomas Ulin
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Cristian Hidalgo 021 Grappling Won by Submission - 03:30
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-26
Закінчено
Sacarias Valverde Terzi
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 03:49
Axel Blid Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-27
Закінчено
Niklas Larsson
Linköpings Budoklubb
Karl Pegers Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:29
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-28
Закінчено
Kristoffer Dahlstrøm
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 05:46
Hampus Viström Nacka Dojo IF
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-31
Закінчено
Noor Almadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Disqualification (disqualification) - 02:15
Men / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-29
Закінчено
Mattias Karlsson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by points - 05:00
Ludvig Pulkert Liljeholmen BJJ & MMA
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-28
Закінчено
Hugo Hjorth
Adam Kaunisto Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 02:13
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-27
Закінчено
Lucas Kulwicki
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Allstars Kampsportförening Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-23
Закінчено
Robert Andersson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Marcus Hedlund Nacka Dojo IF
Women / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-26
Закінчено
Veronika Holmsten
Hudik BJJ IF
Won by Submission - 06:05
Hanna Olofsson Wallén Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-29
Закінчено
Ayob Hilwan
Frontline Academy Örebro
Won by points - 05:00
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-30
Закінчено
Tony Blessander
021 Grappling
Won by Decision - 05:00
Mamet Sulejmanov Team Leites Stockholm IF
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-28
Закінчено
Andreas Høiaas
Frontline Academy Oslo-HQ
André Brännström IKSU Won by points - 07:00
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-29
Закінчено
Joakim Soto-roback
Föreningen Team Gringo
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 06:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-29
Закінчено
Douglas Mclaren
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:50
Amir Vafa Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-24
Закінчено
Ove Gusevik
Frontline Academy Oslo-HQ
Karl-Johan Odqvist Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:37
Women / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-25
Закінчено
Astrid Schölin
Won by points - 07:00
Anne Brudvik Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
D-32
Закінчено
Serwan Al-badri
Art Of Roll IF
Alexander Claesson Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 03:28
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-30
Закінчено
Rikard Magnusson
Dynamix Köping Idrottsförening
Björn Mollstedt Supreme Gym Won by Submission - 03:19
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-30
Закінчено
Johan Blixt
Karlskoga Budoklubb
Won by points - 05:00
Isak Nilsson Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-32
Закінчено
Pontus Ågren
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:00
Ville Nordin Umeå Kampcenter IF
Men / Purple / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
H-31
Закінчено
Nicolas Forsberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 03:32
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu
Men / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-30
Закінчено
Daniel Seasman
Grapplingsällskapet Livhusaren
Won by Submission - 01:38
Georg Stahre Dynamix Köping Idrottsförening
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
G-26
Закінчено
Per Henrik Wahl
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Philip Johansson Won by Submission - 05:56
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-30
Закінчено
Alan Alaa
Växjö Titans Kampsportsförening
Unknown User Art Of Roll IF Won by Submission - 05:11
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-31
Закінчено
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Adam Kaunisto Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
B-33
Закінчено
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:13
Asror Nematov Allstars Kampsportförening
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-29
Закінчено
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Won by Submission - 02:17
Jonas Smeds Crest Professional Fighting Center
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
D-33
Закінчено
Alf Carlsson
Dala BJJ
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 02:06
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-31
Закінчено
Douglas Mclaren
Nacka Dojo IF
Ferhat Hancer Lets roll bjj Won by points - 05:00