Усього медалей
25 Золото
25 Срібло
19 Бронза
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / -65 kg
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått) - 25 kg
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått) - 30 kg
4
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
– Dynamix
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått) - 38 kg
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -34 kg
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
4
Isabella Björklund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
– Yamasaki
5
Agnes Ekenberg
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -45 kg
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
4
Fenix Kämpfel
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
5
Justus Ludvigsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / 32 kg
4
Vince Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
– Yamasaki
5
Vincent Gilland
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / 36 kg
4
Liam Wallander
Mölnlycke Academy
– Dynamix
12-13 år / Flicka / Grått - Orange / - 37
12-13 år / Flicka / Vitt - grått / -51 kg
12-13 år / Pojke / Grått - Orange / - 45 kg
12-13 år / Pojke / Vitt - Orange / - 54 kg
4
Erik Randhem
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
5
Hans "Leo" Douglas Sund
Fightzone Malmö
– Checkmat
12-13 år / Pojke / Vitt - grått / - 35 kg
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
4
Adrian Ellabaki
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått / -22 kg
4
Lovisa Öhman
Conde IF
– Dynamix
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
4
Iris Halinowski
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
5
Lucia Jönsson
Conde IF
– Dynamix
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 32 kg
4
Stella Castefjord
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
– Hilti BJJ
5
Alma Myhrén
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
6
Nova Lorentsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
7
Clara Korpås
Dynamix Herrljunga
– Dynamix
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
4
Milla Wollnik
Conde IF
– Dynamix
5
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
5
Vera Caldarulo
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
4
Elise Werner
Dynamix Herrljunga
– Dynamix
5
Milea Vergara Favali
Conde IF
– Dynamix
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -27 kg
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
4
William Abrahamsson
Telge BJJ & MMA
– Cantagalo International
5
Emil Lundgren
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
6
Nicholas Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
– Yamasaki
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
4
Victor Rönnike
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
– Yamasaki
5
Casper Nilsson Gustavsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
6
Robin Westerlund
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
6
Add Smedberg
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
9-11 år / Pojke / Vitt - grått / - 50 kg
4
Emil Nilsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
– Dynamix
5
Emil Almegren
Mölnlycke Academy
– Dynamix